Naprawa padów

Czas naprawy 1-7 dni

⭐⭐⭐⭐⭐ z ponad 436 opinii

Szukasz firmy zajmującej się naprawą padów? Nie szukaj dalej ponieważ lepiej nie mogłeś trafić. Nasz serwis specjalizuje się w naprawach kontrolerów do konsol Xbox i PlayStation. Jako ogólnopolski serwis oferujemy szybkie i bezpieczne naprawy sprzętu z całej Polski. Zastanawiasz się czy to opłacalne? Nic prostszego dostarcz go do naszego serwisu a my bezpłatnie wycenimy naprawę i przekonasz się czy warto inwestować w naprawę. Co najważniejsze 95% padów które do nas trafi da się naprawiać i  jest to tańsze rozwiązanie niż zakup nowego sprzętu. Przede wszystkim naprawiając kontroler dbasz o środowisko. Kontroler dostarczysz do nas osobiście, za pomocą poczty, paczkomatu InPost lub kuriera. Naprawa kontrolerów nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami. Podsumowując, napraw, nie wyrzucaj i zrób to bezpiecznie z naszym serwisem.

Koszt usługi: Ekspertyza 0 zł

Ekspertyza i naprawa padów

Darmowa sprawdzenie i wycenia naprawy. Dostarcz kontroler osobiście, skorzystaj z naszego kuriera lub paczkomatu InPost

Szukasz szczegółowych informacji? Poniżej pady które naprawiamy i ich najczęstsze usterki.

Naprawy padów tylko na oryginalnych częściach

Naprawa kontrolerów na tanich Chińskich częściach zamiennych jest bardziej opłacalna? Wychodzimy z założenia, że tylko oryginalne części zamienne są w stanie zastąpić uszkodzony element bez straty jakościowej. W zawiązku z tym staranie dobieramy naszych dostawców i współpracujemy tylko z tymi którzy oferują sprawdzony i oryginalny towar. Przede wszystkim mamy doświadczenie z podróbkami kontrolerów, wiemy doskonale jak słabej jakości jest to towar. Podobnie wygląda sprawa z częściami zamiennymi które potrafią zostawić wiele do życzenia. Na przykład analogi, tylko oryginale są w stanie zapewnić precyzyjne celowanie w takich grach jak Call of Duty Warzone. Na pewno wiesz jakie to ważne dla dobrego wyniku :) W skrócie, są rzeczy na których nie warto oszczędzać, w zawiązku z tym my stawiamy na jakość. Dlatego naprawa padów w Game Box Serwis jest bezpieczna.

Wysyłkowa naprawa padów

W dzisiejszych czasach wszystko robimy online, tak samo możemy bezpiecznie naprawić uszkodzonego pada. Zleć naprawę i spakuj sprzęt a my zajmiemy się resztą. Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, dzielące nas kilometry nie mają znaczenia. Przede wszystkim gwarantujemy bezproblemową przesyłkę i całą obsługę. Zawszę przed podjęciem decyzji warto sprawdzić opinie na FB, Google i zobaczyć komu zlecamy naprawę. W związku z tym sprawdź nasze opinie a przekonasz się, że warto nam zaufać i powierzyć kontroler do naprawy. Czy Twój lokalny serwis jest godny zaufania ?

Ekspertyza, czyli wycenia opłacalności naprawy padów

Naprawa kontrolerów w ciemno jest ryzykowna. Dlatego przed naprawą pada naturalnym pytaniem jest ile będzie to kosztować? Jeśli chcesz to wiedzieć to zapraszamy do skorzystania z naszej usługi, my z chęcią to sprawdzimy. Standardowo na wycenę potrzebujemy 2 dni robocze od dostarczenia sprzętu. Następnie odpowiemy na wszystkie nurtujące cię pytanie. Przede wszystkim dowiesz się o koszcie naprawy, jak długo to potrwa i czy sprzęt warto naprawić. Wszystko te informacje otrzymasz od nas SMS lub na Twój e-mail. Dlatego nic nie ryzykujesz oddając nam kontroler do naprawy.

  • Na każdą naprawę dajemy gwarancję

  • Do naprawy padów używamy tylko oryginalnych części

  • Naprawiamy wszystkie usterki

Najczęściej wyróżniane

⭐ Szybka obsługa

⭐ Bezproblemowy kontakt

⭐ Jakość wykonywanych napraw

98%

klientów poleca tę firmę

Recenzje Google


⭐⭐⭐⭐⭐

Bardzo szybka i profesjonalna obsługa i w dodatku mila

Natalia Janiak

⭐⭐⭐⭐⭐
Konsola PS4Pro. Na konsoli nie można było uruchomić żadnej gry itp. ale serwis naprawił usterkę i konsola działa prawidłowo. Syn zadowolony więc czego można chcieć więcej. Bardzo dobry kontakt z serwisem, zarówno przed wysyłką konsoli, jak i w trakcie naprawy. Wszystko wytłumaczyli co i jak, oraz szybko naprawili. Z pełną satysfakcją polecam ten serwis. Dałbym nawet 6 gwiazdek, ale można tylko max 5 :) Serdecznie pozdrawiam serwis Game- Box
Irek N

⭐⭐⭐⭐⭐
Profesjonalne podejście do klienta i wykonywanej pracy. Czas naprawy akceptowalny (w dobrym serwisie niestety trzeba poczekać). Cena usługi nie odbiega od cen rynkowych. XBOX one S, po serwisie wygląda i chodzi jak „nówka”!. POLECAM.
Tomasz Felis

⭐⭐⭐⭐⭐
Bardzo fachowa obsługa. Świetny kontakt i szybka naprawa padów. Polecam serdecznie :)
Bartosz Furmanek

⭐⭐⭐⭐⭐
Polecam, super serwis. Korzystam z usług Game-Box po raz kolejny (najpierw kontrolery do PS4, ostatnio XBOX one S i dwa kontrolery) jestem zadowolony. Sprzęt naprawiony, działa bez zarzutu. Zawsze pomogą.
Tomasz Piotrowski