DualSense PS5

Naprawa pada PS5 DualSense

Czas naprawy 1-7 dni

⭐⭐⭐⭐⭐ z ponad 436 opinii

Naprawa pada DS5 jest dość trudnym zadaniem. Kontroler jest bardziej zaawansowany technologicznie od swojego poprzednika. Na osobę która podejmie się naprawy czeka dużo pułapek, dlatego tak ważna jest tutaj wiedza i doświadczenie. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych dalszych uszkodzeń. Warto postawić na pewnego gracza na rynku oddając tak skomplikowany w naprawie sprzęt. Posiadamy na stanie części, a zdobyte doświadczenie umożliwia nam trafne diagnozy i sprawne naprawy. Postaw na Game Box!

Kontroler jak zawszę możesz dostarczyć do nas osobiście, skorzystać z paczkomatu InPost lub kuriera.

Koszt usługi: Ekspertyza 0 zł

Naprawa pada DS5 w Game Box

Decydując się na nasz serwis masz pewność, że Twój sprzęt będzie traktowany jak nasz własny. Dbamy o to, żeby naprawa DualSense przebiegała w bezpiecznych warunkach. Po pierwsze sprawdzimy kondycje i ocenimy uszkodzenia. Po drugie poznasz cenę naprawy. Po Twojej akceptacji naprawa, testy i gotowe. Pamiętaj, płacisz tylko za efekt. Nie naliczamy opłat za nieudaną naprawę. Dodatkowo na każdą naprawę wydajemy pisemną gwarancję. Wszystko to sprawia, że korzystając z naszych usługi nie musisz martwić się o żadne dziwne sytuacje. Proces naprawy pada PS5 zawsze wygląda identycznie. Sprawdz nasz wysoki standard obsługi.

Darmowa sprawdzenie i wycenia naprawy. Dostarcz kontroler DualSense osobiście, skorzystaj z naszego kuriera lub paczkomatu InPost

Szukasz szczegółowych informacji? Poniżej najczęstsze usterki jakie spotykamy w serwisie.

Brak Twojego problemu? Nic straconego, darmowa ekspertyza jest dla Ciebie!