Wysyłkowa naprawa pada Xbox One

Naprawa pada Xbox One

Czas naprawy 1-7 dni

⭐⭐⭐⭐⭐ z ponad 436 opinii

Mamy ogromne doświadczenie w naprawach padów od Xbox One zdobyte na tysiącach urządzeń które przeszły przez nasze ręce. W związku z tym znamy najczęstsze problemy i sposoby ich naprawiania. Wszystko to sprawia, że zajmiemy się naprawą kompletowo i skutecznie. Dodatkowo naprawa pada Xbox One nie musi wiązać się ogromnymi kosztami. Co najważniejsze dzięki wiedzy jakie rzeczy psują się najczęstszej możemy zamówić części hurtowo, przez co cena naprawy może być konkurencyjna. Darmowe sprawdzenie które zawsze robione jest na początku sprawa, że nie musisz martwić się o wysokie koszty. Poznasz je i zadecydujesz czy chcesz naprawić swojego pada. Podsumowując znamy się na rzeczy, mamy odpowiednie części, wiedzę i motywację do pracy.

Kontroler jak zawszę możesz dostarczyć do nas osobiście, skorzystać z paczkomatu InPost lub kuriera.

Koszt usługi: Ekspertyza 0 zł

Czy naprawa pada Xbox One jest opłacalna?

Naprawa kontrolera Xbox One w naszym serwisie zawsze jest opłacalna. Na przykład cena wymiany kompletu osłon analogów to 30 zł. Zresztą za w czasu nie martw się o koszt naprawy, po darmowej ekspertyzie poznasz szczegółowy kosztorys. Następnie poznasz stan techniczny swojego pada i dowiesz się czy na pewno warto inwestować w naprawę. Dlatego nic nie ryzykujesz zlecając nam naprawę. Jak widzisz cały proces jest bardzo prosty i transparentny. Podsumowując, po pierwsze wycena, po drugie akceptacja kosztów, następnie naprawa.

Darmowa sprawdzenie i wycenia naprawy. Dostarcz kontroler od Xbox One osobiście, skorzystaj z naszego kuriera lub paczkomatu InPost

Szukasz szczegółowych informacji? Poniżej najczęstsze usterki jakie spotykamy w serwisie. Brak Twojego problemu? Nic straconego, darmowa ekspertyza jest dla Ciebie!