Naprawa pada Xbox Series X

Czas naprawy 1-7 dni

⭐⭐⭐⭐⭐ z ponad 436 opinii

Naprawa pada Xbox Series X nie jest dla nas czymś nowym. Kontroler tak naprawdę nie różni się znacząco od swojego poprzednika. Dlatego od samego początku czuliśmy się mocni w jego naprawie. Minęło już trochę czasu od premiery pada i teraz dodatkowo doszło do tego doświadczenie. Oferujemy jak zawszę na początek darmową wycenę wiec wystarczy tylko dostarczy nam kontroler i dać na dwa dni robocze na sprawdzenie problemu. Dodatkowo gwarantujemy, że serwis padów Xbox Series przebiegnie sprawnie i bez problemów.

Kontroler dostarczysz do nas osobiście, skorzystaj z paczkomatu InPost lub kuriera.

Koszt usługi: Ekspertyza 0 zł

Czy naprawa pada Xbox Series ma sens?

Naprawa kontrolera Xbox Series w naszym serwisie zawsze jest opłacalna. Na przykład cena wymiany kompletu osłon analogów to 30 zł. Zresztą za w czasu nie martw się o koszt naprawy, po darmowej ekspertyzie poznasz szczegółowy kosztorys. Następnie poznasz stan techniczny swojego pada i dowiesz się czy na pewno warto inwestować w naprawę. Dlatego nic nie ryzykujesz zlecając nam naprawę. Jak widzisz cały proces jest bardzo prosty i transparentny. Podsumowując, po pierwsze wycena, po drugie akceptacja kosztów, następnie naprawa.

Darmowa sprawdzenie i wycenia naprawy. Dostarcz kontroler od Xbox Series X osobiście, skorzystaj z naszego kuriera lub paczkomatu InPost

Szukasz szczegółowych informacji? Poniżej najczęstsze usterki jakie spotykamy w serwisie. Brak Twojego problemu? Nic straconego, darmowa ekspertyza jest dla Ciebie!