Naprawa PS2

Serwis PS2 – w odpowiedni sposób zadbamy o Twoją konsolę. Zlecając nam naprawę masz pewność, sumiennego wykonania zadania.

Konsola PS2

PS2 w naszym serwisie zostanie sprawdzona pod kontem technicznym, zaproponujemy rozwiązania mające na celu naprawę i przedłużenie żywotności sprzętu.

Naprawa PS2 na oryginalnych częściach Sony. Mamy dostęp do wszystkich potrzebnych części zamiennych od najmniejszych zagubionych gumek, brakujących śrubek, poprzez taśmy łączące laser z płytą główną. Przy nich warto się na chwilę zatrzymać, ponieważ taśma lasera w PS2 Slim po pewnym czasie traci swoją giętkość. Na płycie wyciągniętej z napędu zauważysz wyżłobione charakterystyczne koła, które uszkadzają powierzchnię płyty i z czasem powodują jej uszkodzenie. Dlatego przy pierwszych objawach wartą ją wymienić, nie jest to drogi zabieg a oszczędzi nam problemów z płytami.

Zapraszamy z konsolą na darmową ekspertyzę.

Naprawa PlayStation 2 (PS2) – Co najczęściej psuje się w konsoli Sony.
  • PS2 nie czyta płyt. Chyba najczęstsza usterka. Na szczęście da się ją w łatwy i tani sposób naprawić.
  • Rysuje płyty. Jeżeli na Twoich płytach pojawiają się zarysowania, które powoduje PS2, jak najszybciej oddaj konsolę do serwisu.
  • Nie obraca, nie kręci płyt.
  • Brak prądu, brak reakcji na włącznik.
  • Nie domykająca się klapka napędu.
  • W wersji Fat. Nie wysuwająca się klapka napędu.
  • PS2 nie pokazuje obrazu na TV.

Serwis PS2 – Wymian laser

Jest spory wybór laserów do konsoli firmy Sony. Przez lata montowane były różne rodzaje i typy. Najpopularniejsze to PVR-802W, KHS-430, SF-HD7, KHS-400C, SPU-3170. Zlecając nam naprawę Twojej PS2, nie musisz się o to martwić. Serwis PS2 obejmuje założenie nowego oryginalnego lasera, dodatkowo wyczyścimy i nasmarujemy prowadnice lasera. Jeżeli będzie taka potrzeba, zaproponujemy wymianę taśmy łączącej laser-płyta główna. Z wiekiem taśma ta traci swoją elastyczność, co powoduje zarysowania na płytach. Tworzy się tak zwany RING na płycie DVD, CD. Uszkodzone w ten sposób płyty stwarzają problemy podczas odczytu, powodując zawieszanie lub wyłączenie gry. Uszkodzone w ten sposób płyty poddaje się regeneracji na odpowiedniej maszynie. Szczegóły znajdziesz pod linkiem zamieszczonym poniżej tego artykułu.

Przy każdej naprawie dodatkowo, zadbamy o wentylator. Zostanie wyczyszczony z kurzu i nasmarowany.
Środek PS2

Dlaczego my

  • Jesteśmy dokładni
  • Nie oszczędzamy na komponentach
  • Mamy duże doświadczenie
Game-Box Serwis ocena google

Masz pytania lub po prostu chcesz porozmawiać? Zadzwoń do nas na numer 61 677 00 77