Naprawa PS3 – PlayStation 3

Masz problem z konsolą? Pomożemy, naprawa PS3 nie musi być droga.

PlayStation 3

Naprawa PlayStation 3

PlayStation 3 jest konsolą poprzedniej generacji, ale nadal to fantastyczny sprzęt z dużym wyborem gier i aplikacji. Konsole ma swoje typowe usterki, które najczęściej ujawniają się po latach użytkowania. Przez ten czas zdobyliśmy odpowiednią wiedzę i doświadczenie aby rzetelnie i pewnie naprawiać konsolę PlayStation 3. Nasz serwis rozpoczął naprawy konsol PS3, jak tylko pojawiły się problemy z układem graficznym (YLOD). Nasza firma posiada ponad 8-letnie doświadczenie i profesjonalne narzędzia, aby w najwyższym standardzie naprawić sprzęt elektroniczny w warunkach ESD.

Mamy na stanie wiele części do wszystkich modeli konsol PlayStation 3, więc jesteśmy gotowi, aby szybko i dokładnie naprawić każdą konsolę, która pojawi się w naszym serwisie. Zlecając nam realizację naprawy swoje PS 3 możesz mieć pewność, że trafiła w dobre ręce. Dajemy co najmniej 6 miesięcy gwarancji na wszystkie nasze naprawy, a każda konsola przed oddaniem przechodzi odpowiednie testy. Profesjonalna sieć sprawdzonych dostawców, pozwala nam na stały dostęp do wysokiej jakości części zamiennych, umożliwiających zaproponowanie niskich cen naszym klientom.

Bez znaczenia gdzie mieszkasz, wystarczy jeden telefon i już na następny dzień nasz kurier odbierze od Ciebie PS3 do naprawy. W ten sposób przeprowadzamy większość naszych napraw, nie musisz martwić się o swoją PS3, przekazujesz ją w pewne ręce.

Naprawa PS3 nie musi być droga i w większości przypadków jest opłacalna. Pamiętaj, że coraz trudniej jest kupić używaną, w dobrym stanie technicznym konsolę. Dlatego Serwis PS3 może być jedyną i tak naprawdę słuszną drogą na kontynuowanie zabawy z konsolą.

Diagnoza płyty głównej PS3

Naprawy PS3 z którymi najczęściej mamy styczność.

Brak obrazu na TV (HDMI)

Bardzo częsta usterka z którą mamy do czynienia podczas naszej pracy w serwisie. Po włączeniu PS3 słychać, że działa, pali się zielona kontrolka, ale na TV nie pojawia się obraz lub pokazuje się czarny ekran . Często nawet słyszymy dźwięk dobiegający z głośników, ale nie widzimy obrazu. Przy takich objawach problemu najeży szukać w uszkodzonym porcie HDMI PS3 lub układzie HDMI. Przyczyny takiego zachowania mogą być różne, dlatego ważne jest przeprowadzenie rzetelnej ekspertyzy i wymiana uszkodzonego złącza lub układu HDMI PS3.

PS3 nie uruchamia się / pika / mruga żółte lub czerwone światło

Uszkodzenie układu graficznego, a dokładnie połączenia między płytą główną a układem RSX. PS3 po włączeniu wyłączy się, w zależności od posiadanego modelu konsola może pokazać na chwilę żółtą diodę lub dioda będzie mrugać na czerwono. W serwisie posiadamy odpowiednią maszynę do reballingu co umożliwia trwałą naprawę usterki YLOD.

Konsola zwalnia w menu

W tym przypadku naprawa PS3 jest bardziej złożona, ale jak najbardziej do wykonania. Kiedy obserwujemy zwolnienia w menu PS3 lub zwalniają, przecinają gry, potrzebna jest wymiana pamięci wewnętrznej NOR. Pamięć trzeba wymienić na nową, zaprogramować i wlutować na swoje miejsce.

Problem z aktualizacją

Aktualizacja dochodzi do 99 % i stoi ? Następuje zapętlenie aktualizacji? Podczas procesu pojawiają się błędy 8002F147, 8002F997 ?

PlayStation 3 nie czyta gier, filmów.

Konsola nie widzi płyty? Ulubiona gra się zacina? Po włożeniu płyty do napędu pojawia się komunikat błędu 80010516 lub 80010514 ? A może konsola wydaje dziwny dźwięk gdy płyta jest w napędzie ? Wszystko wskazuje na uszkodzony laser konsoli. Laser wymieniany jest na nowy, oryginalny. Dodatkowo dokonujemy czyszczenia napędu, prowadnicy i nakładamy nowy smar.

Problem z napędem PS3

Objawy mogą być różne od brak możliwości włożenia płyty do napędu, po samoczynne wyjeżdżanie płyty z napędu. W pierwszym przypadku najprawdopodobniej występuje problem z elektroniką napędu (uszkodzona płytka napędu). W takim przypadku przystępujemy do wymiany płytki i jej programowania. Serwis PS3 w przypadku wyjeżdżania płyty polega na naprawie mechanizmu napędu.

Konsola jest martwa (naprawa sekcji zasilania)

Konsola wyłącza się podczas grania, chwilowo pomaga wyciągniecie kabla zasilającego? Wyłącza się zaraz po włączeniu, gasną wszystkie kontrolki ? Nie świeci się żadna kontrolka na konsoli? Spięcie po burzy? Wszystko wskazuje na zepsuty zasilacz lub uszkodzoną sekcję zasilania.

Nie działają bezprzewodowo pady/ sieć / karta sieciowa / internet

wymiana modułu bluetooth/ wifi / ic

Naprawy PlayStation 3

Dlaczego my

  • Jesteśmy dokładni
  • Nie oszczędzamy na komponentach
  • Mamy duże doświadczenie w naprawie PlayStation 3
Game-Box Serwis ocena google

Masz pytania lub po prostu chcesz porozmawiać? Zadzwoń do nas na numer 61 677 00 77