Pad DS3

Usuwamy wszystkie usterki, pojawiające się w kontrolerach DualShock 3

Naprawa DualShock 3

Naprawa DualShock 3 w najlepszej cenie na rynku. W serwisie używamy tylko części oryginalnych i sprawdzonych. Dajemy gwarancję na wykonaną usługę, a każdy kontroler poddajemy rygorystycznym testom po naprawie.

Naprawa DualShock 3

Kompleksowo zajmiemy się Twoim padem do PS3

Najczęściej usuwane usterki w DualShock 3

  • Wymiana analoga. Najczęściej wymieniamy lewe gałki analogowe. Uszkodzenie te charakteryzują się, dziwnym zachowaniem kontrolowanej postaci w grze. Przestajemy mieć wpływ, na kontrolowaną postać, a ona sama zaczyna żyć własnym życiem.
  • Wymiana taśmy przycisków. Przyciski pada same się wciskają. Jeżeli grasz w piłkę na konsoli PS3, a twoi zawodnicy sami zaczynają podawać, robić wślizgi wiesz o co chodzi. Często już w memu konsoli, zauważalne jest samoistne przeskakiwanie opcji lub ich zaznaczanie, wybieranie.
  • Zalanie cieczą. Chwila nieuwagi i mamy problem do rozwiązania. Zalany pad, często nie chce się uruchomić, nie ładuje baterii. Możliwy jest też, brak synchronizacji kontrolera z konsolą PS3. W takich przypadkach, zawsze zaczynamy od czyszczenia odpowiednimi środkami chemicznymi a następnie wymieniamy przepalone lub niedziałające elementy.

Przestrzegamy przed zakupem podróbek kontrolerów Sony, pojawiających się na najpopularniejszych portalach aukcyjnych. Niska cena i wysyłka bezpośrednio z Chin gwarantuje otrzymanie podrobionego pada. Takie kontrolery są kiepskiej jakości i szybko ulegają wszelakim usterką. Ze względu na ich wykonanie i użycie nieoryginalnych części, nasz serwis nie zajmuj się naprawą takich padów do PS3

Dlaczego my

  • Jesteśmy dokładni
  • Posiadamy dostęp do oryginalnych części zamiennych
  • Mamy duże doświadczenie
Game-Box Serwis ocena google

Masz pytania lub po prostu chcesz porozmawiać? Zadzwoń do nas na numer 61 677 00 77