Serwis konsol PS3

PS3 nie czyta płyt

Czas naprawy 1-7 dni

⭐⭐⭐⭐⭐ z ponad 436 opinii

Wymienimy laser w PS3 na nowy, oryginalny, dodatkowo przeczyścimy napęd i nasmarujemy szynę lasera. Wszystko to w ekspresowym czasie.

Konsolę jak zawszę możesz dostarczyć do nas osobiście, skorzystać z paczkomatu InPost lub kuriera.

Koszt usługi: od 180 zł

PS3 nie czyta płyt ? Naprawimy uszkodzony napęd w konsoli szybko i skutecznie.

Napęd PS3 zbudowany jest z wielu elementów które w trakcie pracy mogą zawiść, do najczęstszych przyczyn w których PS3 nie czyta płyt należy uszkodzony laser lub problem z elektroniką napędu. Problem z laserem nie zawszę oznacz, że nie uruchomimy żadnej gry, na początku często nie działają tylko niektóre tytuły lub filmy na blue-ray, z czasem ten problem będzie się pogłębiał.

Nie zastanawiaj się! Zleć wymianę lasera w swojej PlayStation 3, a resztę zostaw nam.

Laser PlayStation 3

Niedziałający napęd PlayStation 3 jest zawsze poważnym problemem, ponieważ nie uruchomimy żadnej naszej gry. Kiedy PS3 nie czyta płyt zaufaj profesjonalistą i zleć nam naprawę.

Błędy 80010516 lub 80010514

W chwili pojawiania się błędów 80010516 lub 80010514 PS3 nie czyta płyt włożonych do napędu, każda kolejna próba kończy się tak samo. Jest to bardzo wyraźny sygnał uszkodzonego napędu. Przy tego typu błędach bardzo prawdopodobnie będzie potrzebna wymiana lasera.

PS3 nie czyta płyt a napęd wydaje dziwne dźwięki

Po włożeniu gry do napędu słychać charakterystyczne dźwięki jakby płyta była przekładana przez zmieniarkę, dodatkowo gra nie jest widoczna w menu PS3. Jest to następny symptom informujący nas o problemie z napędem z którym nie poradzimy sobie w domowych warunkach.

W PS3 wymiana lasera nie zawsze jest potrzebna

Brak możliwości włożenia płyty do napędu PS3

Problem występujący w modelach PS3 FAT i PS3 Slim, napęd konsoli nie pobiera płyty jest jakby „martwy”, wyłączony. W takim przypadku duże prawdopodobieństwo, że mamy uszkodzoną płytkę napędu która odpowiada za prawidłową pracę wszystkich elementów napędu. W naszym serwisie jesteśmy w stanie wymienić uszkodzona płytkę i sparować ją z konsolą, ponieważ sama wymiana nie rozwiąże problemu.

Dlaczego my

  • Jesteśmy dokładni
  • Nie oszczędzamy na komponentach
  • Mamy duże doświadczenie
  • Korzystamy z oryginalnych części zamiennych

Masz pytania lub po prostu chcesz porozmawiać? Zadzwoń do nas na numer 61 677 00 77