PS3 Wymiana lasera

PS3 nie czyta płyt ? Naprawimy uszkodzony napęd w konsoli szybko i skutecznie.

Napęd PlayStation 3

Niedziałający napęd PlayStation 3 jest zawsze poważnym problemem, ponieważ nie uruchomimy żadnej naszej gry. Kiedy PS3 nie czyta płyt zaufaj profesjonalistą i zleć nam naprawę.

Napęd PS3 zbudowany jest z wielu elementów które w trakcie pracy mogą zawiść, do najczęstszych przyczyn w których PS3 nie czyta płyt należy uszkodzony laser lub problem z elektroniką napędu. Problem z laserem nie zawszę oznacz, że nie uruchomimy żadnej gry, na początku często nie działają tylko niektóre tytuły lub filmy na blue-ray, z czasem ten problem będzie się pogłębiał.

W PS3 wymiana lasera nie zawsze jest potrzebna

Błędy 80010516 lub 80010514

W chwili pojawiania się błędów 80010516 lub 80010514 PS3 nie czyta płyt włożonych do napędu, każda kolejna próba kończy się tak samo. Jest to bardzo wyraźny sygnał uszkodzonego napędu. Przy tego typu błędach bardzo prawdopodobnie będzie potrzebna wymiana lasera.

PS3 nie czyta płyt a napęd wydaje dziwne dźwięki

Po włożeniu gry do napędu słychać charakterystyczne dźwięki jakby płyta była przekładana przez zmieniarkę, dodatkowo gra nie jest widoczna w menu PS3. Jest to następny symptom informujący nas o problemie z napędem z którym nie poradzimy sobie w domowych warunkach.

Brak możliwości włożenia płyty do napędu PS3

Problem występujący w modelach PS3 FAT i PS3 Slim, napęd konsoli nie pobiera płyty jest jakby „martwy”, wyłączony. W takim przypadku duże prawdopodobieństwo, że mamy uszkodzoną płytkę napędu która odpowiada za prawidłową pracę wszystkich elementów napędu. W naszym serwisie jesteśmy w stanie wymienić uszkodzona płytkę i sparować ją z konsolą, ponieważ sama wymiana nie rozwiąże problemu.

Laser PlayStation 3

Dlaczego my

  • Jesteśmy dokładni
  • Nie oszczędzamy na komponentach
  • Mamy duże doświadczenie
  • Korzystamy z oryginalnych części zamiennych
Game-Box Serwis ocena google

Masz pytania lub po prostu chcesz porozmawiać? Zadzwoń do nas na numer 61 677 00 77