Ciekawostki PS4

Dla tych aplikacji i funkcji warto kupić konsolę PlayStation 4

 • Share Play

  Jest to udostępnienie gry znajomemu nawet w sytuacji kiedy on sam nie posiadam kopi gry. Posiadając jedną płytę, możesz grać ze znajomym np. w najnowszą Fifę 16. Potrzebujesz połączenie internetowego i wykupioną usługę PlayStation PLUS.

share play funkcje PS4

 • PlayStation PLUS

  Jeżeli chcesz pograć online na PS4, musisz wykupić tą dodatkową płatną funkcję. W zamian otrzymasz co miesiąc 2 gry na PS4, specjalne rabaty na gry i dodatki w PlayStation Store. Przestrzeń 10 GB w chmurze na dane z PS4 i ekskluzywną zawartość dla członków usługi. Pozycja obowiązkowa dla każdego gracza.

 • Playstation Now

  Po wykupieniu tej funkcji, mamy dostęp do 100 tytułów z poprzednich generacji PlayStation. Potrzebujemy dostęp do internetu, ponieważ usługa działa na zasadzie streamingu treści. Usługa na którą czekam ponieważ, na chwilę obecną działa tylko w USA. 12-miesięczna subskrypcja kosztuje 99.99$, w zamian pogramy w takie tytuły jak The Walking Dead, Monkey Island, 1God of War, Uncharted, Assassins Creeds II i III, Resident Evil 5, Mega Man, Shadow of Colossus, Siren Blood Curse, Sly Cooper Thieves in Time.

 • PlayStation Store

  To tutaj po założeniu bezpłatnego konta znajdziesz bezpłatne wersje gier, tzw DEMA, motywy, dodatki, rozszerzenia dla gier DLC, czy pełne płatne wersje gier. Wszystko podane w czytelny i łatwy w obsłudze sposób. Za zakupy zapłacisz kartą kredytową lub kartą przepłaconą Sony PlayStation Network. Dostępne kwoty zdrapek 15 zł, 25 zł, 70 zł i 120 zł.

 • Remote Play PS4,  (PC/Mac)

  Funkcja stremowania rozgrywki na ekran naszego komputera z systemem Windows lub Mac, za pomocą aplikacji Remote Play. Aplikacja do ściągnięcia na oficjalnej stronie Sony PlayStation 4. Wymagania komputera jak na dzisiejsze czasy są niewielkie i sprosta im większość dostępnych komputerów czy laptopów.

 • Przeglądarka internetowa

  Możliwość przeglądania stron internetowych prosto z konsoli. Jeżeli czujesz, że urodziłeś się z padem DualShock, bez problemu po chwili, poradzimy sobie z obsługą przeglądarki. Pomimo paru błędów i braków, jest to najlepsza przeglądarka, dostępna na konsole.

 • Gra zdalna

  PS Vita lub system PS TV łączy się z systemem PS4™ bez użycia punktu dostępu, aby przenieść grę zdalne.

 • Multi-tasking

  Umożliwia zminimalizowanie aktualnie wykonywanego zadania (gra, aplikacja), do Menu konsoli, poprzez naciśnięcie guzika PS na kontrolerze DualShock 4. Funkcja może nie działa perfekcyjnie i są rzeczy do poprawy ale uważam, że projekt ten powinien być rozwijany.

 • Spotify

  Program jest dodatkiem i pobieramy go z PlayStation®Store, ale warto o nim wspomnieć. Jeżeli, prędzej korzystałeś z aplikacji, wiesz jakie ma zalety. Jak jest inaczej a lubisz muzykę, sprawdź zalety aplikacji na swojej konsoli. Ciekawym rozwiązaniem, chodź na chwile obecną, nie pozbawionym błędów jest możliwość słuchania muzyki podczas grania lub korzystania z aplikacji.

 • Odtwarzacz filmów Blu-ray

  Oglądaj ulubione filmy i serialne w wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p, 1920 x 1080 pikseli. Dzięki temu nie przegapisz żadnego nawet najmniejszego szczegółu. Dodatkowo PS4 doskonale radzi sobie z rozdzielczością 4K, co sprawia, że obraz jest jeszcze bardziej dokładny.

 • Odtwarzacz filmów DVD

  Odtwarzacz DVD do kosza, bo na PlayStation 4 obejrzymy wszystkie filmy i seriale nagrane na tym popularnym krążku. Konsola nie radzi sobie z formatem Video CD (VCD). Takie płyty często pojawiały się w gazetach, jako bezpłatny dodatek do magazynu,

 • Filmy i seriale online

  Z ciekawszych aplikacji streamujących filmy i serialne mamy do wyboru YouTube, TVN Player, Netflix. Dwie pierwsze aplikację są bezpłatne, posiadają bogatą ofertę i przyjemny łatwy interfejs. Trzecia aplikacja oferuje miesięczny bezpłatny, pełny dostęp do materiałów wideo. Po zakończeniu okresu próbnego dla chętnych, przygotowano abonament w atrakcyjnej cenie. Wszystkie aktualne cenny znajdziemy w aplikacji.

 • Muzyka MP3 z konsoli

  Konsola umożliwia słuchanie muzyki w formacie MP3, MP4, M4A, 3GP na chwilę obecną tylko z pendrive. Co sprawia, że wszystkie ulubione płyty CD na chwile obecną zostaną w szafie. Według zapowiedzi Sony, ma to ulec zmianie wraz z kolejną aktualizacją konsoli. Ciekawą funkcją jest możliwość słuchanie muzyki podczas grania, dzięki temu sami decydujemy, czego słuchamy podczas naszej rozgrywki.

 • HDR

  Technologia HDR zwiększa efekty oświetlenia w grach, ulepszając kolory i wyświetla je bardziej naturalnie, tak jakie widzimy to na co dzień. Aby korzystać z HDR pamiętaj, że Twój telewizor również musi mieć obsługę tej technologii.

 • Rozdzielczość 4K (tylko w PS4 PRO)

  Skalowany obraz wysokiej rozdzielczości na PS4 Pro przez odpowiednie chip do 2160p (4K).  Nie jest to rewolucja na którą czekają konsolę ale na pewno krok ku przyszłości. Efekt zwiększonej rozdzielczości zauważalny i trzeba przyznać robiący wrażenie.

Dlaczego my

 • Jesteśmy dokładni
 • Nie oszczędzamy na komponentach
 • Mamy duże doświadczenie

Masz pytania lub po prostu chcesz porozmawiać? Zadzwoń do nas na numer 61 677 00 77