Kurz skutecznie blokujący przepływ powietrza w PS4

Czyszczenie PS4

Czas naprawy 1 dzień

Wymiana pasty termoprzewodzącej na najlepszą na rynku Thermal Grizzly i zmiana termopadów. Właśnie taki zabieg powinien rozwiązać problem głośnej pracy PS4 i jej przegrzewania. Cały zabieg jest bardzo bezpieczny, a my dajemy ci gwarancję zadowolenia z usługi. Zaufaj sprawdzonemu serwisowi i nie daj się skusić tańszej ofercie, niższa cena jest zawsze kosztem jakości użytych komponentów.

Koszt usługi: 200zł – 150 zł

Głośna praca wentylatora a czyszczenie PS4

Zauważyłeś, że Twoja konsola głośno pracuje? Ponadto działa tak głośno, że hałas przeszkadza w cieszeniu się z gry? Nasi klienci hałas ten porównują na przykład do uruchomionego odkurzacza, czy też innych głośnych domowych urządzeń. Wentylator konsoli wchodzi na coraz wyższe obroty, dlatego konsola głośno pracuje. Jednak obiektywnie patrząc na problem należy wspomnieć, że są tytuły, które wyciągają z PS4 „siódme poty” i nawet przy konsoli właśnie wyciągniętej z pudełka zauważamy, że wiatrak chodzi głośniej. Gry na których zaobserwujemy takie zjawisko to na przykład Call of Duty Warzone, Days Gone czy nowy God of War. Takie sytuacje są normalne. Jednak warto zwrócić uwagę na fakt występowania go tylko w niektórych grach. Przede wszystkim wentylator nie może pracować cały czas na podwyższonych obrotach. Podsumowując, jeżeli nasza PS4 grzeje się kilka minut po włączeniu gry, powinien być to dla nas poważny sygnał ostrzegawczy.

Innymi słowy głośna praca PS4 nie może mieć charakteru ciągłego. Prawidłowo działający układ chłodzenia kontroluje pracę wentylatora, zmniejszając i zwiększając jego obroty. Ponadto druga kwestia to nasza czujność. Dlatego warto obserwować i słuchać, jeżeli widzisz różnicę w zachowaniu konsoli w perspektywie czasu, musisz reagować. Nie warto bagatelizować problemu, potem będzie już za późno.

Dwa lata od zakupu PS4

Dla nas, jako użytkownika ten okres jest bardzo ważny. Właśnie po takim czasie, trafiają do nas konsolę charakteryzujące się głośną pracą wentylatora lub konsolę wyłączające się po pewnym czasie grania. Podsumowując czym szybciej zareagujesz, tym masz większe szansę, czyszczenie Twojej konsoli rozwiąże problem.