Kurz skutecznie blokujący przepływ powietrza w PS4

Czyszczenie PS4

Czas naprawy 1 dzień

Czyszczenie PS4, wymiana pasty termoprzewodzącej na najlepszą na rynku Thermal Grizzly i zmiana termopadów. Właśnie taki zabieg powinien rozwiązać problem głośnej pracy PS4 i jej przegrzewania. Cały zabieg jest bardzo bezpieczny, a my dajemy ci gwarancję zadowolenia z usługi.

Koszt usługi: 200zł – 150 zł

Czyszczenie PS4 a głośna praca wentylatora

Zauważyłeś, że Twoja konsola głośno pracuje? Tak głośno, że przeszkadza w cieszeniu się z rozrywki? Nasi klienci porównują to do uruchomionego odkurzacza, czy też innych głośnych domowych urządzeń. Wentylator konsoli wchodzi na coraz wyższe obroty, co powoduje, że PS4 głośno pracuje. Obiektywnie patrząc na problem należy wspomnieć, że są tytuły, które wyciągają z PS4 „siódme poty” i nawet przy konsoli właśnie wyciągniętej z pudełka zauważamy, że wiatrak chodzi głośno. Gry, na których zaobserwujemy takie zjawisko to np. Killzone: Shadow Fall, InFamous: Second Son. Takie sytuacje są normalne, ale warto zwrócić uwagę na fakt występowania go tylko w niektórych grach na PS4. Jeżeli nasza PS4 grzeje się kilka minut po włączeniu gry powinien być to dla nas poważny sygnał ostrzegawczy. Dodatkowo głośna praca PS4 nie może mieć charakteru ciągłego, prawidłowo działający układ chłodzenia kontroluje pracę wentylatora, zmniejszając i zwiększając jego obroty.

Druga kwestia to nasza czujność, warto obserwować i słuchać, jeżeli widzisz różnicę w zachowaniu konsoli w perspektywie czasu, musisz reagować i nie warto bagatelizować problemu. Dwa lata od zakupu PS4 dla nas, jako użytkownika ten okres jest bardzo ważny. Właśnie po takim czasie, trafiają do nas konsolę charakteryzujące się głośną pracą wentylatora lub konsolę wyłączające się po pewnym czasie grania.