Wymiana uszkodzonego portu HDMI PS4

Wymiana portu HDMI PS4. 

Czas naprawy 1-3 dni

Wymiana uszkodzonego gniazda HDMI w PlayStation 4 na nowe oryginalne, na wykonaną usługę otrzymasz gwarancję.

Koszt usługi: od 250 zł – 200 zł

PS4 brak obrazu na TV – jedna z oznak uszkodzonego portu HDMI.

Port HDMI w Playstation 4

Jest bardzo delikatny i łatwo go uszkodzić mechanicznie. Osoby, które doświadczyły tego typu usterki często przenoszą swoją konsolę między różnymi telewizorami. Wystarczy chwila nieuwagi i gniazdo ulega trwałej usterce. Dotyczy to szczególne konsol, które zostały zakupione w okresie premiery PS4. Dlaczego tak jest, dowiesz się czytając ten artykuł.

Uszkodzenie mechaniczne portu HDMI PS4

Często wystarczy dokładnie obejrzeć gniazdo HDMI PS4 i na pierwszy rzut oka stwierdzić usterkę. Widzimy uszkodzone, powyginane piny, cofnięcie ich jakby w głąb konsoli. Niestety nie zawsze jest to tak oczywiste.

Przy mechanicznym uszkodzeniu portu HDMI w PS4, objawy są łatwe do wychwycenia i od razu zauważalne. Do gniazda HDMI naszej konsoli nie może włożyć kabla lub po włożeniu ewidentnie wystaje w nienaturalny sposób. Innymi objawami uszkodzenia portu HDMI PS4 jest brak obrazu na telewizorze, jego przekłamania, migotanie, czerwone linie lub obraz znika. Po włączeniu PS4 możemy zauważyć, że mimo braku obrazu na TV, nasza konsola zachowuje się normalnie. Znaczy to, że dioda sygnalizująca zmienia kolor z niebieskiej na białą, po włożeniu płyty do napędu słyszymy obracanie się płyty, a kontroler DualShock 4 synchronizuje się bezprzewodowo i bez problemu łączy się z naszym sprzętem. Są to typowe objawy świadczące o problemie i jest duże prawdopodobieństwo, że potrzebna będzie  wymiana portu HDMI PS4.

Nie zastanawiaj się! Zleć wymianie gniazda HDMI w PS4, a resztę zostaw nam.

Wymiana uszkodzonego gniazda HDMI PS4
PS4 brak obrazu a inne możliwe usterki.

W PS4 brak obrazu na TV nie zawszę oznacza uszkodzone gniazdo HDMI w PS4. Ważna jest tu rola serwisu, który w prawidłowy sposób zweryfikuje i ustali przyczynę usterki. Bardzo łatwo tutaj o pomyłkę, złą diagnozę i niepotrzebne koszty. Wystarczy tylko wymieniać podstawowe usterki, które również powodują brak wyświetlanego obrazu PS4 takie jak uszkodzony układ APU, uszkodzony układ HDMI PS4, przepalone filtry obrazu. Warto postawić na doświadczony serwis, co na pewno obniży koszty i da 100% pewność poprawie wykonanej naprawy.

PS4 Slim, PS4 Fat, PS4 Pro

W każdym z tych modeli zastosowano inne porty HDMI, znacząco poprawiając ich wytrzymałość. Zmiana portów ma na celu poprawę wcześnie wykrytej wady i danie odbiorcy docelowemu trwalszego produktu.

Wymieniając w naszym serwisie gniazdo HDMI w konsoli PlayStation 4, masz pewność, że zawsze otrzymasz port z najnowszej dostępnej serii. Konstrukcja gniazda. zmieniła się znacząco ale połączenie z płytą główną nie. Sprawia to, że możliwe jest zamontowanie trwalszego i mocniejszego złącza w Twojej wersji PS4.

Dlaczego my

  • Pewność, że zastosowane gniazdo jest nowe
  • 100% oryginalny port Sony, nie stosujemy tanich Chińskich zamienników
  • Sprawne, szybkie załatwienie naprawy
  • Gwarancja na 6 miesięcy, z możliwością wydłużenia do 12 miesięcy
  • Profesjonalny przegląd innych komponentów konsoli. Zawszę sprawdzamy całą konsolę i masz pewność, że jeżeli coś nas zaniepokoi, na pewno się o tym dowiesz

Masz pytania lub po prostu chcesz porozmawiać? Zadzwoń do nas na numer 61 677 00 77