Serwis konsol PS5

Serwis i naprawa PlayStation 5 – PS5

Czas naprawy 1-3 dni

Z naprawą PS5 mamy styczność już od pierwszych dni od premiery. Przede wszystkim ze względu na uszkodzenia mechaniczne które nie są uwzględniane przez gwaranta. Dlatego możesz być spokojny o swoją najnowszą zabawkę, znamy się na jej serwisie. Ponadto posiadamy na stanie oryginalne części zamienne, dlatego cały proces naprawy będzie wyjątkowo krótki. Poznań jest daleko i serwis PS5 będzie trwał długo? Nic bardziej mylnego. Dzięki naszemu kurierowi szybko i pewnie naprawimy konsolę wysyłkowo. Sprawdź co piszą o nas nasi klienci i wybierz sprawdzony serwis PlayStation 5.

Koszt usługi: Ekspertyza 0 zł

Naprawa PS5 (PlayStation 5)

Uszkodzenie mechaniczne, zalanie, problem z oprogramowaniem lub z kontrolerem DualSense 5 dla nas to nie nowość. Dlatego możesz być pewny, że podejmiemy się naprawy PS5. Ponadto cała procedura naprawy zawsze wygląda tak samo. Nie ma znaczenia jaki problem wystąpił, zawszę zaczynamy od darmowej ekspertyzy. Następnie  dowiesz się o ewentualnych kosztach i świadomie podejmiesz decyzję o naprawie PS5.

Naprawa konsoli PlayStation 5

Jak serwis PS5 to tylko Game-Box

Wybór odpowiedniego serwisu jest ważny z różnych przyczyn. Dlatego warto się chwilę nad ty zastanowić. Przede wszystkim warto trafić na ludzi którzy podchodzą poważnie do swojej pracy i klientów. Ponadto wiedzę wszystko na temat sprzętu jaki naprawiają i co najważniejsze na bieżąco aktualizują swoją wiedzę. Następnie mają odpowiedni sprzęt do naprawy tak drogiej i zaawansowanej technologicznie konsoli. Innymi słowy wszystkie te elementy tworzą obraz dobrego serwisu i dają pewność bezproblemowej obsługi i naprawy PS5. Dlatego w naszym serwisie masz gwarancję, że wszystkie te czynniki są dla nas ważne, a konsola trafia we właściwe ręce. Ponadto na PS5  znamy się jak mało kto, dlatego cały proces naprawy przeprowadzimy w ekspresowym czasie. Dodatkowo na każdym ważnym etapie będziesz informowany o postępach. Zresztą zawszę możesz do nas zadzwonić i napisać, kontakt z nami jest zawsze bezproblemowy. Podsumowując zlecając nam naprawę masz gwarancje wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Możesz na nas liczyć gdy konsola nie pokazuje obrazu ze względu na uszkodzony port HDMI, głośno chodzi, gdy nie uruchamia się system lub nie czyta płyt. Równie dobrze konsol może się nie uruchamiać, nie reagować na włącznik. Innymi słowy te i inne usterki które mogę wystąpić w PS5 są pewnie do naprawy. Przede wszystkim na pewno podejmiemy się sprawdzenia czym są spowodowane i jaki będzie koszt ich usunięcia.

ZAINTERESOWANY?
ZAMÓW KURIERA LUB ZADZWOŃ.

Wypełnij formularz i zleć szybki odbiór konsoli, lub zrób to podczas rozmowy telefonicznej.

Game Box Serwis – dlaczego miałbyś nas wybrać?

W całym kraju jest cała masa serwisów które oferują naprawę konsol. Dlaczego więc miałbyś wybrać nas, tym bardziej jak dzieli nas spora odległość? Przede wszystkim dla spokoju ducha i bezpieczeństwa. Kto inny zaoferuje ci:

  • możliwość prostej i szybkiej wysyłki – nie jeździsz, nie „podrzucasz” nigdzie swojej konsoli,
  • dostęp do najlepszych w kraju serwisantów PS5,
  • wykorzystanie tylko oryginalnych części,
  • szybkość napraw,
  • pisemną gwarancję,
  • informację o prowadzonych pracach na każdym etapie – od twojej decyzji uzależnione są kolejne kroki,
  • pełną dyspozycyjność – za pośrednictwem niemal dowolnego medium (mail, telefon, Facebook, WhatsApp) możesz się z nami skontaktować i dopytać o postęp prac.

Jeśli wciąż nie możesz się zdecydować, pozwól, by przekonali cię nasi zadowoleni klienci. Po prostu sprawdź nasze opinie na Facebook’u czy Google i przekonaj się, że zaufało nam setki osób. Mamy nadzieję, że niebawem do nich dołączysz. Jesteśmy pewni, że nikt nie pomoże ci lepiej z naprawą PS5 niż nasza ekipa.