PS5 nie chce się włączyć

Czas naprawy 1-7 dni

⭐⭐⭐⭐⭐ z ponad 436 opinii

Kiedy nasza PlayStation 5 nie chce się włączyć nie mamy za dużego wyboru i musimy zdecydować się na serwis. Najlepiej poszukać serwis który miał już z takimi problemami do czynienia. Właśnie tak jest w naszym przypadku, mamy już za sobą bardzo dużą ilość napraw PS5. Problem braku możliwości włączenia, czy też wyłączenia się konsoli jest nam znany, dlatego warto na nas postawić. Przy tego typu problemach zaczniemy od poszukania i wyceny problemu. Po wycenie omówimy szczegóły ewentualnej naprawy.

Konsolę jak zawszę możesz dostarczyć do nas osobiście, skorzystać z paczkomatu InPost lub kuriera.

Koszt usługi: Ekspertyza 0zł

PS5 nie chce sięwłączyć

PS5 nie włącza się

Gdy nasz PS5 nie chce się włączyć musimy w pierwszej kolejności doprecyzować temat, dlatego zobaczmy możliwe przyczyny. Pierwsza możliwość, konsola uruchamia się po naciśnięciu przycisku włącznika ale sam system się nie uruchamia. Druga możliwość, to brak reakcji na włącznik. Po naciśnięciu włącznika nic się nie dzieje, PS5 jest „martwe”. Trzecia możliwość, to wyłączanie się konsoli chwilę po włączeniu. Wszystkie opisane problemy możemy śmiało określić tak samo, ponieważ efekt jest ten sam. Tutaj wkraczamy my i szukamy problemu ponieważ większość usterek da się naprawić. Brak możliwości uruchomienia konsoli nie musi oznaczyć jest definitywnego uszkodzenia.

Naprawa lub wymiana zasilacza PS5

Zasilacz PS5 jest bardzo ważnym elementem. W głównej mierze to on odpowiada za prawidłowe zasilanie konsoli i możliwość jej uruchomienia. W przypadku jego awarii może dojść do sytuacji, w której nie uruchomimy PS5 lub konsola będzie się wyłączać. Oba scenariusze są możliwe ale żeby nie było za łatwo nie tylko zasilacz może powodować taki san rzeczy.

W przypadku problemów z samym zasilaczem jesteśmy wstanie podjąć się jego naprawy, a w sytuacji podbramkowej zaproponujemy wymianę na nową sztukę. Naprawa zawszę jest bardziej opłacalną opcją i zaczynamy od niej. Dla ciebie poszukamy problemu i z chęcią go rozwiążemy. Z naprawą lub wymianą nie będzie problemu, staramy się żeby zawsze na stanie znajdowały się części zamienne jak i sam zasilacz. Więc w większości przypadku dość szybko zamkniemy naprawę.

Napraw nie włączającą lub wyłączającą się PS5 w naszym serwisie.

Naprawa usterki zasilacza PS5
PS5 wyłącza się podczas pracy

PS5 wyłącza się

Inną usterką jaką możemy spotkać używając naszą PS5 jest jej wyłączanie. W tym przypadku również mamy różne objawy i różne przyczyny, dlatego ważna jest poprawna ekspertyza. Nasza PS5 może wyłączać się chwilę po włączeniu, wyłączenie następuje po ok 1 sekundzie. Możemy mieć problem z wyłączenie się konsoli po włączeniu gry lub tak naprawdę w losowych momentach. Za niektóre rzeczy będzie odpowiadał zasilacz, za inne sekcja zasilania na płycie głównej, możliwe są problemy z układem APU jak i jego przegrzewanie.

Koszt uzależniony będzie od przyczyny usterki, dlatego musimy zacząć od ekspertyzy. Po niej omówimy szczegóły, ekspertyza jest bezpłatna.

Czas oczekiwania uzależniony jest od usterki i terminu w jakim odbywa się naprawa. Staramy się aby naprawy odbywały się do 7 dni, czas ten może się jednak wydłużyć.

Potrzebujemy samą konsolę, bez dodatkowych akcesoriów i padów.

Oczywiście, gwarancja od 6 do 12 miesięcy w zależności od usterki.

W ten sposób naprawisz swoją konsolę bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z formularz i zleć naprawę, następnie spakuj PS5. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera lub jak wolisz wyślemy kod do paczkomatu InPost. Po naprawie odeślemy PS5 za pobraniem lub jak będzie to dla Ciebie wygodniejsze po wykonanym przelewie. Masz pytania? Napisz lub zadzwoń omówimy szczegóły.

Najczęściej wyróżniane

⭐ Szybka obsługa

⭐ Bezproblemowy kontakt

⭐ Jakość wykonywanych napraw

99%

klientów poleca tę firmę

Recenzje Google


⭐⭐⭐⭐⭐

Jestem bardzo zadowolony z naprawy. Konsola śmiga jak nówka sztuka.

Legarion Games

⭐⭐⭐⭐⭐
Szybko sprawnie, wysyłka na paczkomat konsola działa a do tego gwarancja. Pozdrawiam załogę.
marek marek

⭐⭐⭐⭐⭐
Konsola naprawiona, dobry kontakt z serwisem. Polecam
Maciej

⭐⭐⭐⭐⭐
Jakub 95

⭐⭐⭐⭐⭐
KKI NS