Serwis PlayStation – Naprawa PSX

Naprawa PSX, popularnego szaraka – Serwis PlayStation

PSX

Serwis PlayStation – Nie zostawiamy na lodzie miłośników RETRO

Jeżeli masz problem z szarakiem, to śmiało zapraszamy do serwisu PlayStation. Dla nas konsolę to coś więcej niż tylko praca, to nasza pasja. Zawsze pojawia się uśmiech na twarzy, kiedy trafia do nas poczciwy PSX. Chociaż konsolę tej generacji są „niezniszczalne” i trzeba się naprawdę postarać aby je uszkodzić, jest jeden element eksploatacyjny który zawodzi po pewnym czasie. Ten element to laser i to on często odmawia posłuszeństwa. Z drugiej strony konsola pojawiła się na rynku europejskim w 1995 roku, to czy tak często?

Środek PSX

Serwis PlayStation – Problemy i najczęstsze usterki

PlayStation nie czyta płyt CD

Właśnie CD, konsola radzi sobie tylko z płytami Compact Disc, a napęd DVD pojawił się w dopiero w PlayStation 2. Jeżeli PlayStation nie czyta płyt, prawdopodobnie potrzebna będzie wymiana lasera. W pierwszym PlayStation, Sony montowało trzy rodzaje laserów, uzależnione jest to od modelu posiadanej konsoli. Tutaj wkraczamy my, wiemy jaki laser, wiemy gdzie go kupić i wiemy jak go bezproblemowo wymienić. i wyregulować żeby radził sobie ze wszystkimi płytami.

Konsola PSX nie uruchamia się

Brak reakcji na włącznik, brak zasilania. Zdarza się niestety, że zasilanie PSX odmówi posłuszeństwa, ale nie jest to powód aby spisać konsolę na straty. Naprawimy sekcję zasilania konsoli i przywrócimy ją do życia. Naprawa PlayStation z tego typu problemami na pewno jest opłacalna.

Porysowane gry

Zajmujemy się regeneracją gier na PSX, jeżeli masz porysowane klasyki w łatwy i tani sposób przywrócimy im drugą młodość. Ciekawe, prawda? Więcej informacji na temat regeneracji płyt – Naprawa płyt PlayStation

Dlaczego my

  • Jesteśmy dokładni
  • Nie oszczędzamy na komponentach
  • Mamy duże doświadczenie w naprawie PlayStation
Game-Box Serwis ocena google

Masz pytania lub po prostu chcesz porozmawiać? Zadzwoń do nas na numer 61 677 00 77