Czyszczenie PS4 Pro

Czas naprawy 1-2 dni

⭐⭐⭐⭐⭐ z ponad 436 opinii

Usługa bardzo ważna i powinna być wykonywana regularnie w PS4 Pro. Niestety wszechobecny kurz powoduje z czasem zapychanie radiatora, przegrzewanie i w konsekwencji głośną pracę wentylatora. Regularna konserwacja powoduje obniżenie hałasu i temperatury. Gwarantujemy efekt i bezpieczeństwo usługi. Używamy tylko markowych komponentów marki Thermal grizzly.

Konsolę jak zawszę możesz dostarczyć do nas osobiście, skorzystać z paczkomatu InPost lub kuriera.

Koszt usługi: 150 zł

Serwis konsol PS4

Głośna praca PS4 Pro – powinieneś przyjrzeć się pracy swojego konsoli

Jeśli twoja konsola pracuje głośniej niż wcześniej, staje się gorąca w dotyku, a znajomi pytają gdzie zostawiłeś włączony odkurzacz – to znak, że twoje PlayStation 4 pro wymaga uwagi. Z punktu serwisanta sam hałas to najmniejszy problem. Gdy dochodzi do przegrzewania PS4 Pro zwiększa się ryzyko jej uszkodzenia, dlatego warto zawczasu rozwiązać problem.

Głośna praca wentylatora w PS4 Pro może się zdarzyć podczas długie rozgrywki w wymagającej grze na przykład God of War, ale głośna praca wentylatora niedługo po rozpoczęciu rozgrywki i to nawet w niewymagających tytułach to już problem. Taka sytuacja powinna zwrócić naszą uwagę. Podobnie jest z hałasem – nie musi to być ciągły jednostajny dźwięk, by wzbudzać nasze zaniepokojenie. Jednak jeśli podczas pracy wentylatory wkręcają się na niesłyszalne wcześniej obroty, to wiedz, że lepiej nie zwlekać z czyszczeniem. Niestety, ilość zanieczyszczeń we wnętrzu obudowy rośnie liniowo, przez co różnicy nie da się zauważyć z „dnia na dzień”. Widoczna jest ona raczej w perspektywie miesięcy, czy kwartałów. Najczęściej przeglądane przez nas konsole mają około od roku do dwóch lat.

Dokładnie tyle czasu bez należytego serwisu wystarczy, by kurz i zanieczyszczenia uniemożliwiły PlayStation 4 Pro poprawne funkcjonowanie. Inteligentnie sterowny układ chłodniczy będzie starał się robić co tylko w jego mocy, by zapewnić płynne funkcjonowanie konsoli. Mimo wszystko to lepiej nie ignorować wysokich temperatur, głośnej pracy wentylatora PS4 Pro. Grozi to bowiem ciężkimi uszkodzeniami konsoli, a naprawa może naprawdę zaboleć nasz portfel.

PS4 Pro wymiana pasty i termopadów

Czyszczenie układu chłodzenia PlayStation 4 Pro, wymiana pasty termoprzewodzącej i wymiana termopadów to niezwykle ważny proces. Pozwala na znaczne wydłużenie okresu eksploatacji twojej konsoli. Na długo rozwiązuje problem z przegrzewaniem i głośną pracą PS4 Pro. Dzięki czemu bez przeszkód możesz cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie. Zlecając nam wykonanie czynności serwisowych możesz liczyć na szybkie i bezpiecznie rozwiązanie problemów trapiących twoją konsolę. To niedroga czynność, mogąca uratować kolejną, tym razem twoją, konsolę przez niszczącymi skutkami przegrzania. A to oznacza oszczędność nawet kilkuset złotych i mnóstwa czasu, czasu, który możesz przeznaczyć na grę! Wymiana pasty i termopadów w PS4 Pro to obok czyszczenia podstawa regeneracji układu chłodzenia.

PS4 Pro wymiana pasty na Thermal grizzly
Serwis konsol PS4

PS4 Pro jest zbyt nagrzane

Pojawienie się komunikat „PS4 Pro jest zbyt nagrzane. Wyłącz PS4 Pro i odczekaj, aż temperatura obniży się” to w założeniu skuteczny mechanizm chroniący przed termicznym uszkodzeniem podzespołów konsoli. Ich pojawieniu towarzyszy automatyczne wyłączenie się konsoli. W teorii wszystko powinno dobrze działać – po kilku minutach możliwe powinno być ponowne uruchomienie sprzętu. Bardzo często równocześnie PS4 Pro głośno chodzi. Niestety, jak pokazuje nasza praktyka, zabezpieczenie to nie zawsze funkcjonuje zgodnie z założeniami. W wielu wypadkach użytkownicy o przegrzaniu się konsoli dowiadują się, gdy dochodzi do uszkodzeń w podzespołach. Najczęściej cierpi APU PS4 Pro.

Wymiana grafiki na skutek awarii układu chłodzenia w PlayStation 4 Pro jest bardzo kłopotliwa. Jest też jednym z najtrudniejszych stawianych nam przez klientów zadań i niestety takich przypadków spotykamy całkiem sporo. O uszkodzeniu świadczyć będzie wyłączanie się konsoli zaraz po włączeniu, pojawiający się sygnalizator usterki i migający niebieski pasek. Wszystkich tych uciążliwości (i związanych w wymianą kosztów) można by uniknąć dzięki wcześniejszemu reagowaniu na zmieniające się zachowanie konsoli. Reagować trzeba na głośniejszą pracę, częstsze uruchamianie wentylatora i wysoką temperaturę obudowy. Wcześniejsze oddanie PS4 Pro do czyszczenia i do odświeżenia układu chłodzenia pozwoliłoby oszczędzić wielu zmartwień. Zwlekanie z podjęciem stosownych kroków z pewnością nie rozwiąże problemu.

Czyszczenie radiatora PS4 Pro

Nowe, wydawać by się mogło, urządzenie – mające niespełna 2 lata, przestaje pracować z powodu awarii układu chłodzenia. To bardzo częsty scenariusz, powtarzający się w trafiających do nas maszynach. Jak to możliwe, że PS4 Pro uszkadzają się tak szybko? Zwróćmy uwagę na najważniejsze przyczyny.

PS4 Pro czyszczenie z kurzu układu chłodzenia
Czyszczenie zapchanego radiatora PS4 Pro
  • kurz. Nie ważne, jak bardzo dbasz o czystość w domu, kurz i tak się w nim znajduje – choćby w powietrzu. Niestety, na skutek elektrostatyczności urządzeń elektronicznych wyjątkowo łatwo przylega on chociażby do radiatora PS4 Pro. Stopniowo obniża to jego sprawność. Warto pamiętać, że na skutek pracy wentylatora powietrze cały czas przechodzi przez radiator. Powoduje to szybkie gromadzenie się kurzu. W normalnych warunkach przepływający strumień powietrza powinien ochłodzić m.in. radiator i opuścić obudowę konsoli. Niestety, nie zawsze działa to, jak powinno – po pewnym czasie zapełnia się on kurzem. Wówczas zimne powietrze nie dociera do jego powierzchni, a nagrzane ma problem ze swobodnym opuszczeniem obudowy.
  • stwardniała pasta termoprzewodząca. W niemal każdej konstrukcji na łączeniu procesora i karty graficznej z elementami układu chłodniczego stosowana jest pasta termoprzewodząca. Jej zadaniem jest usprawnienie wymiany cieplnej pomiędzy elementami. Wypełniając szczelnie powierzchnie pomiędzy oboma elementami świetnie spełniają swoją funkcję. Niestety, z czasem zaczynają one twardnieć, przez co nie tylko nie przynoszą pożytku. Często wręcz utrudniają oddawanie ciepła przez nagrzane elementy. APU zaczyna pracować z coraz wyższą temperaturą. Skłania to układ chłodzący do podwyższania obrotów wentylatora. Początkowo przynosi to rezultaty, lecz z czasem jest tylko gorzej – finalnie doprowadzając do przegrzania konsoli i awarii.

Oddaj swoją PS4 Pro na czyszczenie z kurzu

Czyszczenie, zmiana past termoprzewodzących i termopadów to koszt 150 zł

1- 2 dni potrzebujemy przy dostarczeniu osobistym konsoli do czyszczenia. Przy wysyłce należy doliczyć to tego czas transportu.

Tak, w cenie usługi mamy czyszczenie, zmianę past termoprzwodzących i termopadów.

Korzystamy z jednej z najlepszych pasty termoprzewodzącej i termopadów firmy Thermal gizzly.

Proszę przygotować samą konsolę.

Czyszczenie jest to konserwacja konsoli na którą dajemy gwarancję zadowolenia z usługi.

Bardzo dużo konsol czyścimy w ten sposób. Skorzystaj z formularz i zleć naprawę, następnie spakuj PS4 Pro. Zamówimy dla Ciebie kuriera lub jak wolisz wyślemy kod do paczkomatu InPost. Po czyszczeniu odeślemy PS4 Pro za pobraniem lub jak będzie to dla Ciebie wygodniejsze po wykonanym przelewie. Masz pytania? Napisz lub zadzwoń omówimy szczegóły. Przy tej usłudze transporcie w dwie strony jest płatny i wynosi 35 zł.

Głośna praca PS4 Pro – porady

Warto regularnie dbać o swoją konsole, w momencie kiedy konsola działa już jak odkurzacz ciężko będzie coś zaradzić bez jej rozkręcenia na części pierwsze. Poniżej garść porad jak regularnie dbać o swoją PS4 Pro i utrzymać ją jak najdłużej w dobrym stanie.

  1. Regularnie odkurzaj wszystkie wloty i wyloty powietrza PS4 Pro.
  2. Nie trzymaj PS4 Pro w szafce RTV, konsola zawsze powinna leżeć odkryta na szafce.
  3. Nie kupuj podkładek chłodzących. Nic to nie da, lepiej zainwestuj w czyszczenie i zmianę pst termoprzewodzacych.
  4. Co jakiś czas zdejmij górną pokrywę PS4 Pro i odkurz zalegający tam kurz.

Najczęściej wyróżniane

⭐ Szybka obsługa

⭐ Bezproblemowy kontakt

⭐ Jakość wykonywanych napraw

99%

klientów poleca tę firmę

Recenzje Google


⭐⭐⭐⭐⭐

Panowie z Game-Box tak elegancko wyczyścili w środku mojego PS4 Pro, że już nie mogę go nazywać odrzutowcem. Gorąco polecam :-D

Paweł Ratajczak

⭐⭐⭐⭐⭐
Konsola została wysłana na czyszczenie oraz zmianę pasty(przegrzanie), czas naprawy ok. 4dni!! Polecam bardzo mocno, sprzęt „chodzi” bardzo cicho. Wszystko poszło sprawnie. Naprawiona konsola to PS4 Pro.
Marcin Antetokounmpo

⭐⭐⭐⭐⭐
Z usług serwisu korzystam już od paru lat i nigdy się nie zawiodłem – oddawałem PS4 Pro na czyszczenie i regenerację układu chłodzenia, za każdym razem usługa przeprowadzona w pełni profesjonalnie (znacząca poprawa działania konsoli, konsola już nie pracowała głośno jak silnik odrzutowca a po regeneracji układu przez serwis bardzo cicho, jak w nowym egzemplarzu – testowałem na tej samej grze przed i po regeneracji i czyszczeniu przez serwis).
Jako plus należy także wspomnieć o czasie usługi – był to jeden dzień, co dla osób grających jest ważnym czynnikiem. Podsumowując BARDZO POLECAM serwis i na pewno w potrzebie będę
Marcin Biernat

⭐⭐⭐⭐⭐

Moja PS4 Pro CUH 7116B była u Państwa na serwisie układu chłodzenia. Od długiego czasu obawiałem się, że wystartuje w kosmos – hałas był tak potężny. Mimo swojego dość młodego wieku (1,5 roku), była okropnie głośna. Po odbiorze konsola chodzi lepiej, niż zaraz po zakupie. Jest niemal niesłyszalna nawet w najbardziej wymagających tytułach. Serdecznie polecam!

Bartosz Ligęza

⭐⭐⭐⭐⭐
Nie do uwierzenia, ale PS4 pro po czyszczeniu i upgrade wiatraka jest całkowicie bezszelestne :O (byłem nieświadomym posiadaczem helikoptera)
Michał Boruczkowski