Napęd z laserem Xbox 360

Xbox 360 nie czyta płyt

Czas naprawy 1-7 dni

⭐⭐⭐⭐⭐ z ponad 436 opinii

Wymiana lasera w Xbox 360 zostanie przeprowadzona sprawne. Laser który montujemy jest nowy, oryginalny co gwarantuje lata bezawaryjnej pracy.

Konsolę jak zawszę możesz dostarczyć do nas osobiście, skorzystać z paczkomatu InPost lub kuriera.

Koszt usługi: od 150 zł – od 120 zł

W przypadku kiedy Xbox 360 nie czyta płyt, wystarczy wysłać do nas konsolę. Wymiana lasera Xbox 360 jest szybka, tania i skuteczna.

Sama wymiana dla doświadczonego serwisu nie stanowi problemu ale nie zawsze jest to tak oczywiste i proste. Problem z napędem Xbox 360 nie zawsze musi oznaczać potrzebę wymiany lasera, może zawieść elektronika, mechanizm samego napędu, tacka obrotu talerza czy prowadnica lasera. Objawy uszkodzenia są identyczne i łatwo je pomylić, właśnie dlatego warto wybrać doświadczony i sprawdzony serwis. Wybierając wymianę lasera Xbox 360 w naszym serwisie masz pewność prawidłowego wykonania naprawy i gwarancję zadowolenia z usługi.

Wymiana lasera Xbox 360 jest niezbędna w momencie kiedy dochodzi do problemów z odczytem płyt przez napęd konsoli.

Xbox 360 nie czyta płyt włożonych do napędu.

Gry odpalają się sporadycznie, Xbox 360 nie rozpoznaje płyty włożonej do napędu własnie tak zaczynają się problemy z napędem. Nie warto czekać na rozwój wypadków ponieważ lepiej nie będzie, z czasem laser konsoli przestanie widzieć jakąkolwiek włożoną płytę. W takim przypadku gra która trafi do napędu nie będzie widziana przez konsolę, zobaczymy ikonę „Trwa odczytywanie” a następnie „Otwórz napęd” i tak na okrągło.

Inne problemy z napędem konsoli Xbox 360

Xbox 360 nie otwiera tacki

Po naciśnięciu przycisku otwierania płyty nic się nie dzieje, bardzo częsty problem pierwszych wersji konsol Xbox 360. Problem bardzo dobrze nam znany, na pewno irytujący ponieważ nie pozwala w swobodny sposób korzystać z napędu.

Samoczynne otwieranie się tacki z napędem Xbox 360

Podczas gania napęd konsoli Xbox 360 samoczynnie się otwiera wyłączając nam tytuł w jaki właśnie gramy. Usterka prawie całkowicie uniemożliwia nam granie na konsoli, losowe otwieranie napędu powoduję wyjście konsoli do głównego menu.

Laser Xbox 360

Dlaczego my

  • Jesteśmy dokładni
  • Nie oszczędzamy na komponentach
  • Mamy duże doświadczenie

Masz pytania lub po prostu chcesz porozmawiać? Zadzwoń do nas na numer 61 677 00 77