Wnętrze Xbox One

Głośna praca Xbox One – Czyszczenie i konserwacja.

Czas naprawy 1-7 dni

⭐⭐⭐⭐⭐ z ponad 436 opinii

Szybkie czyszczenie i regeneracja układu chłodzenia i konsola działa jak nowa. Konserwacja Xbox One jest bardzo ważnym elementem, nie zapomnij o niej.

Konsolę jak zawszę możesz dostarczyć do nas osobiście, skorzystać z paczkomatu InPost lub kuriera.

Koszt usługi: 200 zł – 150 zł

Głośna praca Xbox One – Czyszczenie i konserwacja

Głośna praca Xbox One, a co za tym idzie przegrzewająca się konsola to tykająca bomba zegarowa która w każdej chwili może eksplodować. Nie warto czekać na końcowy efekt i zawczasu zająć się konsolą. Po pierwsze konserwacja Xbox One jest stosunkowo tania a po drugie każda powstała usterka niesie ze sobą duże ryzyko.

Nie zastanawiaj się! Zleć czyszczenie i regenerację chłodzenia swojej konsoli Xbox One, a resztę zostaw nam.

Xbox One zmiana starej pasty termoprzewodzącej

Głośna praca Xbox One, czyszczenie i konserwacja

Dlaczego Xbox One chodzi głośno?

Zauważalne zjawisko po ok dwóch latach używania konsoli. Pierwszym z winowajców to kurz zalegający w konsoli i zapychający kanały wentylacyjne. We wnętrzu sprzętu znajdziemy go całkiem sporo, a jego niekontrolowane nagromadzenie często prowadzi do problemów i awarii Xbox One.

Drugi ważny element chłodzenia konsoli to połączenie między głównym układem graficznym a wentylatorem. Między tymi elementami znajdziemy pastę termoprzewodzącą. Zadaniem tego komponentu jest przekazywanie wydzielającej się temperatury z układu na chłodzenie Xbox One. Pasty termoprzewodzące pod wpływem wysokiej temperatury i czasu tracą swoje właściwości termoprzewodzące. Skutkuje to zakłóceniem prawidłowego funkcjonowania układu chłodzenia, znaczącym wzrostem temperatury, a w rezultacie jego uszkodzeniem. Przegrzany układ graficzny uniemożliwia uruchomienie konsoli, a naprawa jest kosztowna i skomplikowana.

Właśnie dlatego czyszczenie i konserwacja Xbox One jak tak ważna. Nie warto czekać na kosztowne efekty głośnej pracy sprzętu i zawczasu podjąć działanie.

Głośna praca Xbox One. Czyszczenie i konserwacja w naszym serwisie to gwarancja wysokiego standardu wykonania zlecenia.

Xbox One zostanie rozebrany na części pierwsze i każdy nawet najmniejszy element zostanie dokładnie przeczyszczony. Stara past termoprzewodząca zostanie skrupulatnie usunięta, a w jej miejsce nałożymy nową, markową pastę Thermal Grizzly Kryonaut. Wentylator Xbox One zostanie nasmarowany nowym smarem. Całość zostanie dokładnie złożona i przygotowana do nowych wyzwań.

Mamy ogromne doświadczenie z konsolami Microsoft, przez co masz gwarancję, że konsola po naszym rozkręceniu nie będzie nosiła żadnych oznak ingerencji. Nie zostanie ułamany żaden plastikowy element konsoli, żadna taśma nie zostanie uszkodzona, naderwana a nawet najmniejsza śrubka znajdzie się na swoim miejscu.

Dlaczego my

  • Jesteśmy dokładni
  • Nie oszczędzamy na komponentach
  • Mamy duże doświadczenie

Naprawa konsoli Xbox One bez wychodzenia z domu.  Zadzwoń do nas na numer 61 677 00 77