Wymiana dysku twardego w Xbox One

Wymiana dysku twardego w Xbox One – Potrzebujesz więcej miejsca na gry?

Xbox One S

Wymiana dysku twardego w Xbox One.

Masz za mało miejsca na gry lub aplikację. Pomożemy Ci wymienić dysk twardy w Twojej konsoli na większy. Już teraz zwiększ miejsce na swojej konsoli nawet do 2TB. Dzięki temu wszystkie Twoje ulubione gry i aplikację będą w jednym miejscu.

Nie masz co zrobić z dyskiem z konsoli?

Zostaw nam go w rozliczeniu, co pomniejszy koszt wymiany. Na nowy dysk do Xbox One dostaniesz gwarancję, nawet do 36 miesięcy. Odbierając konsolę nie będziesz musiał nic robić, wszystkim kompleksowo się zajmiemy.

Inaczej niż w przypadku konsoli Xbox 360, Xbox One (Xbox One S) posiada wbudowany dysk twardy a dostęp do niego jest dla użytkownika ograniczony.

Dostanie się do niego jest trudniejsze i wymaga rozebrania konsoli. Dodatkowym problemem jest format obsługiwanego dysku, nie można tak po prostu, podmienić pamięci, ponieważ po uruchomieniu konsola nie będzie go wykrywała i po prostu się nie uruchomi. Wymienimy HDD na większy, odpowiednio przystosujemy go do pracy i przygotujemy konsolę do prawidłowego działania. Tobie drogi kliencie zostaje już tylko cieszyć się z większej ilości wolnego miejsca na dysku. Wybór wielkości dysku jest Twoim wyborem i od Ciebie zależy jaki dysk zamontujemy. Możemy powiększyć pamięć do 750GB, 1TB, 1,5TB a nawet do 2TB. Przy takiej wielkości pamięci już nigdy nie będziesz narzekał na brak wolnego miejsca.

Wymiana uszkodzonego dysku twardego Xbox One

Twoja konsola nie uruchamia się i pokazuje błędy związane z uszkodzonym dyskiem twardym? I w takim przypadku pomożemy i wymienimy uszkodzony HDD. Dysk w Xbox One posiada specjalne partycje i tylko tak przygotowany dysk konsola poprawnie wykryje.

Pamiętaj! Wymiana dysku twardego, wiąże się z utratą posiadanej gwarancji producenta.

Wymiana dysku twardego Xbox One

Dlaczego my

  • Jesteśmy dokładni
  • Nie oszczędzamy na komponentach
  • Mamy duże doświadczenie
Game-Box Serwis ocena google

Masz pytania lub po prostu chcesz porozmawiać? Zadzwoń do nas na numer 61 677 00 77