Wymiana lasera Xbox One.

Xbox One nie czyta płyt ? Skorzystaj z naszych usług i w łatwy sposób napraw swoją konsolę.

Xbox One napęd

Wymiana lasera Xbox One – Sprawdzone i oryginalne części zamienne.

Stosowane podczas wymiany oryginalne części zamienne dają gwarancję solidnego wykonania naprawy i długą, prawidłową pracę sprzętu. Naszym głównym celem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie a oryginale podzespoły ułatwiają nam wywiązanie się z zadania. Skrupulatnie wybieramy naszych dostawców i ciągle sprawdzamy jakość montowanych podzespołów dla zapewniania najwyższej jakości usług. W ten sposób masz gwarancję, że wymieniony u nas laser w Xbox One posłuży przez długi czas.

Xbox One nie czyta płyt

Najczęstszym winowajcą w takiej sytuacji jest laser konsoli. Z biegiem lat ulega on naturalnemu zużyciu i przestaje czytać płyty. Objawy jakie możemy zaobserwować to brak reakcji konsoli na włożoną płytę do napędu. Możliwy jest problem z zainstalowaniem treści z płyty, gra instaluje się do pewnego momentu, po czym instalacja jest przerywana. Często napęd po przyjęciu płyty wydaje dziwne odgłosy i nie wyświetla zawartości w menu konsoli. Kiedy Xbox One nie czyta płyt w łatwy sposób możemy naprawić konsolę, nie jest to na tyle poważna usterka, żeby zastanawiać się nad zakupem nowej sztuki.

Czynniki wpływające na wcześniejsze problemy z laserem.

O ile na naturalne zużycie, wadę fabryczną lasera nie mamy wpływu, to prawidłowe dbanie o nasz sprzęt może wydłużyć jej bezproblemową pracę.

W pierwszej kolejności zadbaj o prawidłowe ustawienie konsoli. Jest to niby banalne a jednocześnie bardzo ważne zadanie, ponieważ ma ogromne znaczenie dla prawidłowej wentylacji konsoli. W pierwszej kolejności zapamiętaj, nie wkładaj Xbox One do szafki, pomiędzy półki półotwartego stolika RTV, to nie jest miejsce dla Twojego Xbox One. Konsola powinna być ustawiona na stoliku, na szafce, na półce. Ważne jest to z powodu temperatury jaką konsolka osiąga podczas pracy i prawidłowej jej wentylacji.

Pamiętaj o konserwacji Xbox One. Co najmniej raz na dwa lata lub w przypadku słyszalnej zmiany głośności pracy wentylatora oddaj konsolę do serwisu na czyszczenie i zmianę past termoprzewodzących. Jest to bardzo ważne i ma ogromny wpływ nie tylko na laser konsoli ale taż na każdy komponent znajdujący się na płycie głównej. Konserwacja gwarantuje długą i bezawaryjną pracę lasera jak i całej konsoli.

Dbaj o swoje gry. Porysowany czy brudny nośnik to dla lasera podwójna praca. Korzystanie z takich płyt znacząco skraca długość pracy lasera. W przypadku kiedy Xbox one nie czyta płyt w pierwszej kolejności sprawdź stan nośników.

Zapraszamy do serwisu na bezpłatną ekspertyzę, wymianę lasera Xbox One (Xbox One S) niezależnie od modelu jaki posiadasz.

Elektronika napędu Xbox One

Dlaczego my

  • Jesteśmy dokładni
  • Nie oszczędzamy na komponentach
  • Mamy duże doświadczenie
  • Używamy oryginalne części zamienne
Game-Box Serwis ocena google

Masz pytania lub po prostu chcesz porozmawiać? Zadzwoń do nas na numer 61 677 00 77