Dlaczego my?

Masz nieraz wrażenie, że w bardzo dużej ilości firm traktują klientów jak problem?

Zobacz na co możesz liczyć decydując się na naprawę w naszym serwisie:

Darmową dostawę

W przypadku naprawy konsoli, przesyłka w dwie strony jest bezpłatna. W przypadku, kiedy do niej nie dojdzie, płacisz tylko za przesyłkę – 35 zł. Nic więcej.

Bezpłatną ekspertyzę

Zawszę bezpłatnie sprawdzimy dostarczony sprzęt, nawet jak nie zdecydujesz się na naprawę.

Logo Game-Box Serwis

14 dniowa ochrona w przypadku napraw wysyłkowych tylko w Game Box Serwis

Tylko u nas!

Wysyłając konsolę lub pada dodatkowo gwarantujemy 2 tygodniowy bezpłatny odbiór sprzętu w sytuacji, w której po powrocie występują z nim jakieś problemy. Najprościej mówiąc, po naprawie masz dwa tygodnie na sprawdzenie sprzętu. Problem nie został naprawiony lub coś innego dziwnego dzieje się ze sprzętem? Zgłoś nam to, a my na nasz koszt odbierzemy sprzęt na gwarancję.

Bezpieczną wysyłkę

W przypadku naprawy wysyłkowej, paczka zwrotna będzie idealnie zabezpieczona. Dodatkowo gwarantujemy bezpieczne dostarczenie sprzętu z naprawy.

Zwrot pieniędzy tylko w Game Box

W przypadku, kiedy przez cały okres gwarancji dojdzie do reklamacji, a my z jakiegoś powodu nie będziemy mogli jej zrealizować, otrzymasz bezproblemowy zwrot kosztów za naprawę. U nas płacisz tylko za efekt!

Kompleksową naprawę sprzętu

Zawsze zaczynamy od bezpłatnej ekspertyzy i po niej dowiesz się, co trzeba zrobić, żeby Twój sprzęt był znowu jak nowy. Ma to duże znaczenie, ponieważ podczas sprawdzenia wychwytujemy często inne, niezgłaszane problemy. W razie ich wystąpienia, dowiesz się o nich i zaproponujemy rozwiązanie. Wszystko po to, żebyś mógł się długo cieszyć z naprawionego sprzętu. Zawsze świadomie podejmiesz decyzję, czy warto dokonywać naprawy.

Bezproblemową obsługę na każdym etapie naprawy

Niestety nieraz tak bywa, że pojawiają się jakieś problemy. W takich sytuacjach zawsze możesz na nas liczyć, ponieważ dążymy do załatwienia każdego, nawet najmniejszego zgrzytu i nigdy nie zostawiamy naszych klientów na lodzie. Jest to bardzo ważne, żeby cały proces naprawy odbył się bez niepotrzebnych komplikacji.

Bezproblemową gwarancję

Od lat obserwujemy powstawanie nowych serwisów i po relatywnie niedługim czasie ich likwidacje. Szkoda byłoby się naciąć na coś takiego. Nasz serwis działa od 2009 roku i gwarantujemy, że nigdzie się nie wybieramy. Dodatkowo, co bardzo ważne, nigdy nie uchylamy się od odpowiedzialności i nie kombinujemy z gwarancjami.

Brak naprawy = brak kosztów

Różne są praktyki serwisów i różnie to bywa. Jeśli nie uda nam się z jakiegoś powodu naprawić sprzętu, nie poniesiesz za tę próbę kosztów. U nas płacisz tylko za efekt.

Pomoc telefoniczną po naprawie

Sprzęt wrócił do domu i masz jakiś problem? Nic prostszego – zadzwoń do nas i wspólnie go rozwiążemy. Odbieramy 99% połączeń, a w razie potrzeby oddzwonimy.

Normalne ludzkie podejście

Traktujemy ludzi tak jak chcemy, żeby traktowali nas.  Prosta, ale bardzo ważna zasada. Dzięki niej naprawa w naszym serwisie jest na wysokim, kulturalnym i miłym poziomie.

Game- Box Serwis dba o szczegóły

Każda śrubka musi wrócić na swoje miejsce, każdy przewód, taśma ma zostać po naprawie zamontowana identycznie. Konsola, czy też pad ma być wyczyszczony po naprawie. Sprzęt ma być czysty wewnątrz i z zewnątrz. Po otwarciu konsoli po naszych serwisantach nie ma być widać, że coś było naprawiane. Sprzęt po naprawie w miarę możliwości ma być jak nowy.

TAK WŁAŚNIE DZIAŁAMY.

GAME BOX TWÓJ ZAUFANY SERWIS KONSOL!

NIEKTÓRZY Z NASZYCH KLIENTÓW