O nas

Działamy na rynku od 2009 roku, to wtedy wszystko się zaczęło. Na początku działalności przez krótki okres zajmowaliśmy się sprzedażą części zamiennych i akcesoriów do konsol.

Dzięki temu bardzo dobrze poznaliśmy rynek, na którym dostrzegliśmy zapotrzebowanie na dobrze zarządzany serwis. Szybko wyspecjalizowaliśmy się w naprawie konsoli i padów. Takie podejście pozwala na skupienie się na danym segmencie, poznania go na wylot i umożliwia ciągłe podnoszenie kwalifikacji.

I tak już po pół roku powstał Game-Box Serwis i strona internetowa serwis-konsol.com. Od samego początku bardzo duży nacisk kładziemy na obsługę klientów i na ogólną satysfakcję z naszych usług. Cały czas zmieniamy się dla Państwa i dostosowujemy nasze usługi i podejście do zmieniającego się rynku.

Na chwile obecną jesteśmy wiodącym serwisem zajmującym się naprawą konsol w Polsce. Dzięki dopracowanemu systemowi naprawiamy konsolę i pady wysyłkowo z całej Polski. Cały proces odbywa się bezpiecznie i szybko. Nasze opinie na Google i Facebook tylko to potwierdzają.

Logo Game-Box Serwis

Zaufali nam: