FAQ – najczęściej zadawane pytania

To bardzo dobre pytanie na które odpowiemy po dostarczeniu konsoli do naprawy. W ciągu dwóch dni roboczych zrobimy ekspertyzę i wszystkiego się dowiesz. Większość ekspertyz przeprowadzamy w przeciągu jednego dnia roboczego. Ekspertyza zawsze jest bezpłatna nawet przy rezygnacji z naprawę więc o nic się nie martw. Po ekspertyzie wszystkiego się dowiesz i podejmiesz racjonalną decyzję. W przypadku napraw wysyłkowych wygląda to dokładnie tak samo.

W naszym cenniku możesz zobaczyć szacunkowe koszty naprawy.

W naszym serwisie ekspertyza zawszę jest bezpłatna, nawet przy rezygnacji z naprawy. Standardowo na oszacowanie kosztów naprawy potrzebujemy dwóch dni roboczych. W większości przypadków już na drugi dzień roboczy poznasz dokładną cenę usługi.

Nigdy celowo nie usuwamy żadnych danych z konsoli. Jednak musisz widzieć, że niektóre usterki powodują ich utratę. Często dzieje się tak w przypadku problemów z oprogramowaniem lub z dyskiem twardym. Nie martw się tak naprawdę nic straconego. Wystarczy, że po naprawie zalegujesz się na swoje konto i ponownie pobierzesz zakupioną zawartość. Zawszę zalecamy tworzenie kopi zapasowej chociażby najważniejszych dla Ciebie danych.
Dostarczenie konsoli bez dysku twardego też nie jest rozwiązaniem. Będziemy musieli zamontować nasz dysk i zainstalować system w celu przetestowania konsoli po wykonanej usłudze. Może to skutkować utratą twoich danych, dzieje się tak ze względu na specyfikację konsol.
W przypadku obawy o swoje dane wrażliwe proponujemy założyć hasło na swój profil.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcia serwisu. W wolnej chwili zapraszam.

Czas naprawa uzależniony jest od usterki z jaką mamy do czyniona i aktualnego natężenia ruchu. Średni czas naprawy to 3-4 dni robocze.  W przypadku naprawy wysyłkowej należy do tego czasu doliczyć czas transportu.

Tak, jesteśmy płatnikami VAT

Do serwisu proszę dostarczyć samą konsolę lub kontroler. Wyjątkiem są sytuacje w których nie możemy uruchomić konsoli, a ta posiada zasilacz zewnętrzny. W takim przypadku warto go zabrać lub dołączyć do paczki.

  • W serwisie można zapłacić za naprawę gotówką lub przelewem na telefon – BLIK.
  • W przypadku wysyłki płatność następuje na nasze konto bankowe lub odsyłamy paczkę za pobraniem.

Oczywiście, nawet do tego zachęcamy klientów którzy mają do nas daleko. Obsługujemy naprawy wysyłkowe z całej Polski. Paczkę możesz nadać we własnym zakresie lub skorzystać z naszego kuriera lub paczkomatu. Zleć naprawę, a już jutro kurier odbierze sprzęt do naprawy. Nie musisz nic drukować. Przesyłki kurierskie obsługuje firma DPD.

Cenisz swój czas i chcesz skorzystać z paczkomatu. Żaden problem, dostaniesz od nas etykietę z InPost do wydrukowania. Paczkę możesz nadać w dowolnym paczkomacie.

Możesz również dostarczyć konsolę lub kontroler organizując własny transport. Po prostu nadaj paczkę na adres serwisu lub obsługiwany przez nas paczkomat. W takim przypadku pamiętaj o dołączeniu do paczki kartki z numerem telefonu.

Pamiętaj o dobrym zabezpieczeniu urządzenia na czas transportu.

To bardzo proste. Pamiętaj najważniejszy jest zdrowy rozsądek:

  1. Poszukać oryginalne lub odpowiedniej wielkości zastępczy karton, trochę większy niż przesyłana konsola lub kontroler.
  2. Zabezpiecz sprzęt folią bąbelkową, lub skorzystaj z innego wypełnienia (styropian, papier, poduszki powietrzne).
  3. Paczka gotowa, nie musisz robić nic więcej.

W przypadku zlecenia odbioru przez naszego kuriera lub paczkomat nie musisz dołączać żadnej kartki do środka.

Jak wysyłasz paczkę we własnym zakresie dołącz krótki opis usterki z danymi kontaktowymi lub sam numer telefonu.

Szybkie zamówienie kuriera bez wychodzenia z domu 61 677 00 77