Filtr rodzinny Xbox 360

Zdjęcie kontroli rodzicielskiej Xbox 360

Czas usługi 1 dzień. W okresie o największym ruchu może być wydłużony.

⭐⭐⭐⭐⭐ z ponad 536 opinii

61 677 00 77  – kliknij numer tel. aby zadzwonić

Kontrolę rodzicielską w Xbox 360 możemy usunąć „od ręki” w serwisie lub zdalnie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Potrzebujemy jedynie numer seryjny konsoli ponieważ po wygenerowaniu specjalnego kodu dezaktywującego wyślemy instrukcję zdjęcia blokady na maila. Nie martw się, cała operacja jest bardzo prosta, bez problemu sobie poradzi. W razie problemów oczywiście pomożemy.

Koszt usługi: 80zł – 50 zł

Zawartość jest zablokowana przez Ustawienia filtra rodzinnego. Wprowadź kod dostępu Ustawień filtra rodzinnego aby kontynuować.

Kontrola rodzicielska w Xbox 360 spełnia bardzo pożyteczną funkcję i pomaga najczęściej rodzicom „kontrolować” swoje pociechy. Ponieważ dzięki tej funkcji między innymi ustawimy ograniczenia wiekowe dla gier, dlatego po włączeniu blokady nie uruchomimy tytułów kierowanych dla osób powyżej ustalonego limitu wiekowego. Pomaga nam w tym klasyfikacja PEGI która wyróżnia 5 kategorii 3,7,12,16,18. Oznaczenia PEGI znajdziemy zawsze w dolnym lewym rogu na przedniej stronie okładki gry którą posiadamy.

Niewątpliwie to ograniczenie potrafi obrócić się przeciwko nam. Przede wszystkim dzieje się tak kiedy zapominamy kodu wyłączającego kontrole rodzicielską lub właśnie kupiliśmy używaną konsolę Xbox 360 z już założoną blokadą.

Zdjęcie kontroli rodzicielskiej Xbox 360

Czy w związku z tym oznacza to, że już nigdy nie zagramy w gry powyżej ustawionej kategorii PEGI? Oczywiście, że nie! W takiej sytuacji wystarczy zgłosić się do naszego serwisu ponieważ w szybki i prosty sposób usuniemy blokadę filtra rodzinnego i przywrócimy pełną funkcjonalność konsoli. Reasumując kontrola rodzicielska w xbox 360 jest do odblokowania.

Jak mogę szybko zdjąć kontrolkę rodzicielską?

  • Pierwsza standardowa opcja, przychodzisz do serwisu z konsolą i w tym samym dniu dokonujemy zdjęcia blokady rodzicielskiej. Prawdopodobnie nastąpi to w ciągu godziny od dostarczenia zablokowanej konsoli.
  • Obsługujemy klientów z całej polski, a w takiej sytuacji nie ma potrzeby wysyłania konsoli firmą kurierską ponieważ blokadę możemy zdjąć zdalnie. Wystarczy nam tylko numer seryjny Twojej konsoli ze względu na to, że cała procedura jest bardzo prosta. Dokonujesz przelewu na nasze konto bankowe i przesyłasz nam numer seryjny konsoli z której mamy zdjąć blokadę rodzicielską. Po zaksięgowaniu wpłaty  na adres e-mail otrzymasz wygenerowany przez nas kod który usunie założoną blokadę. Podsumowując, nie musisz tracić czasu na szukanie lokalnego serwisu.

Masz zablokowaną konsolę Xbox 360 kontrolą rodzicielską? Zlecenie naprawy możesz również wygodnie złożyć telefonicznie.

61 677 00 77

Kliknij numer tel. aby zadzwonić