Szybko i sprawnie nadaj konsole lub pada przez Paczkomat InPost

⭐⭐⭐⭐⭐ z ponad 536 opinii

61 677 00 77  – kliknij numer tel. aby zadzwonić

Właśnie tak! Możesz samodzielnie wygenerować kod nadania do paczkomatu InPost i już za parę minut wysłać sprzęt do naprawy. Szybkie Zwroty umożliwiają nadanie przesyłki bez drukowania etykiety – za pomocą wygenerowanego kodu, kodu QR, z aplikacji InPost Mobile. Zobacz jakie to proste:

 1. Wyślij nam zgłoszenie
 2. Przejdź na stronę szybkie zwroty InPost i wygeneruj kod

Nie korzystałeś z szybkich zwrotów lub nie czujesz się na siłach, żeby samodzielnie to zrobić? Wyślij samo zgłoszenie a my za Ciebie wygenerujemy kod i wytłumaczymy, jak nadać paczkę.

Wysyłając konsolę lub pada dodatkowo gwarantujemy 2 tygodniowy bezpłatny odbiór sprzętu w sytuacji, w której po powrocie występują z nim jakieś problemy. Najprościej mówiąc, po naprawie masz dwa tygodnie na sprawdzenie sprzętu. Problem nie został naprawiony lub coś innego dziwnego dzieje się ze sprzętem? Zgłoś nam to, a my na nasz koszt odbierzemy sprzęt na gwarancję.

1. Zgłoszenie naprawy

Tak, jak najbardziej! Naprawiamy bardzo dużo konsol i padów w ten sposób. W przypadku, kiedy wysyłka generowała by duże problemy i sprzęt trafiał do nas dodatkowo uszkodzony podczas transportu nie oferowalibyśmy takiego rozwiązania. Dodatkowo każda przesyłka jest ubezpieczona a firmy kurierskie z których korzystamy sprawdzone. Z głową zapakują konsolę, pada i zleć naprawę już teraz.

Zależy nam na zadowoleniu klientów z naszych usług. Dlatego jak otrzymasz od nas sprzęt z naprawy i będzie z nim problem bezpłatnie odbierzemy go na reklamacje. Uczciwe prawda? Naprawa wysyłkowa z nami jest dużo bardziej bezpieczna niż oddanie konsoli, pada na miejscu do punktu, który naprawia wszystko jak leci :) My specjalizujemy się w naprawie sprzętu do gier dlatego jesteśmy dobrym wyborem i bezpiecznym wyborem.

To nic innego jak paczkomat InPost! Cała różnica polega na tym, że nie potrzebujesz etykiety do nadania paczki. Po wypełnieniu krótkiego formularza na stronie szybkiezwroty.pl otrzymujesz 10 cyfrowy kod który należy napisać na kartonie. Następnie szukasz dowolny paczkomat InPost i na jego terminalu podajesz otrzymany kod. Wszystko sprawnie i bez problemów. Masz 14 dni na nadanie paczki, tak długo ważny jest otrzymany kod.

Skorzystaj z usługi InPost „szybkie zwroty” aby nadać paczkę paczkomatem szybko i wygodnie bez drukowania etykiety.

 1. Wygenerowany 1o cyfrowy kod i napisz go długopisem na paczce. Masz 14 dni na nadanie paczki, tak długo ważny jest otrzymany kod.
 2. Udaj się do dowolnego paczkomatu InPost. Znajdź najbliższy paczkomat.
 3. Na terminalu wybierz opcję mam kod nadania i wpisz otrzymany numer. Możesz również skorzystać z aplikacji lub kodu QR.
 4. Włóż paczkę do paczkomatu. Gotowe!

Pady

Dla nadawanych padów zalecamy wybrać gabaryt B. Pozwoli to na bezpieczne zabezpieczenie i wysyłkę sprzętu.

Konsole PS5, Xbox Series X

Te dwie konsole wyślemy bezpiecznie gabarytem C.

Dodatkowo, jeżeli skorzystamy z oryginalnego pudełka do PS5 musimy włożyć je do paczkomatu pod kątem. Testowane i bezpieczne rozwiązanie.

Wysyłka PS5 - skrytka C InPost

Oryginalne opakowanie PS5 włóż do paczkomatu pod kątem.

PS5 paczkomat InPost - rozmiar C

Po włożeniu kartonu PS5 opakowanie swobodnie można położyć na płasko.

Pozostałe konsole

Wszystkie modele PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 i konsola Xbox Series S powinna być nadana gabarytem B.

Maksymalne wymiary paczki – jakie rozmiary obowiązują w przypadku Paczkomatów?

 • gabaryt A – maksymalne wymiary 8 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg,
 • gabaryt B – maksymalne wymiary 19 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg,
 • gabaryt C – maksymalne wymiary 41 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg.

Pamiętaj, że odpowiednie zabezpieczenie sprzętu na czas transportu jest gwarancją jego bezpiecznego dostarczenia. Użyj oryginalnego opakowania, jeżeli jeszcze je posiadasz. W innym przypadku dobierz odpowiedniej wielkości karton i zadbaj o wypełnienie. Folia bąbelkowa, gazety, tektura, nawet domowy ręcznik (często dostajemy tak owinięte konsole) będą dobrym wyborem. Pamiętaj zabezpiecz sprzęt po prostu z głową.

Za przesyłkę powrotną i jej zabezpieczenie odpowiadamy my. Jak karton, który otrzymaliśmy nadaje się do powtórnej wysyłki zostanie zwrócony. W przypadku, kiedy będzie na tyle zniszczony, że nie będzie gwarantował zabezpieczenia konsol lub pada wymienimy go na nowy. Oczywiście problem pojawia się jak otrzymujemy oryginalny zniszczony karton. Wiemy, że dla niektórych naszych klientów jest ważny, ale ważniejsza jest konsola. Jak będzie bardzo zniszczony również zostanie podmieniony na zastępcze, nowe opakowanie. Do wypełnienia kartonu używamy foli bąbelkowej i kartonu.

 1. Promocja „Darmowa dostawa”, nazywana w dalszej części promocją, obowiązuje od 01.01.2023 r. do odwołania.
 2. Promocja dotyczy napraw konsol. Konsole objęte promocją: PlayStation (PS5, PS5 Digital Edition, PS4, PS4 Slim, PS4 PRO, PS3), Microsoft (Xbox 360, Xbox One, Xbox One S, Xbox One S All-Digital, Xbox One X, Xbox One Series S, Xbox One Series X).
 3. Promocja nie dotyczy padów do tych konsol.W przypadku padów koszt przesyłki wynosi 30zł w dwie strony.
 4. Promocja nie dotyczy usługi czyszczenia ww. konsol. W tym przypadku przesyłka jest płatna i wynosi 35zł w dwie strony.
 5. Promocja nie obejmuje przesyłek za pobraniem. Koszt przesyłki za pobraniem wynosi 20zł.
 6. Opłata za usługę realizowana jest przelewem na konto, przed odesłanie sprzętu.
 7. Ekspertyza konsoli jest bezpłatna.
 8. W przypadku zrezygnowania z naprawy lub jej braku klient ponosi koszt przesyłki który wynosi 35zł.
 9. Przesyłki w promocji nadawane są do paczkomatu lub kurierem InPost, DPD.

1. Wypełnij formularz lub zadzwoń

Wypełnij formularz i samodzielnie wygeneruj kod do paczkomatu InPost. W razie problemów zrobimy to za Ciebie i otrzymasz od nas kod nadania.

61 677 00 77

2. Spakuj konsolę lub pada

Z głową zabezpiecz sprzęt na czas wysyłki. Przygotuj odpowiedniej wielkości karton i wypełnienie.

3. Nadaj paczkę w paczkomacie InPost

Nadaj paczkę wygodnie w dowolnym paczkomacie o dowolnej porze.

4. Po dostarczeniu sprzętu przygotujemy ekspertyzę

W 2-3 dni robocze po dostarczeniu przygotujemy ekspertyzę i wycenę naprawy. Następnie dostaniesz od nas SMS, w którym wszystko będzie opisane.

5. Po akceptacji kosztów przystępujemy do naprawy

 • Dogadujemy szczegóły płatności i naprawiamy sprzęt.
 • W przypadku braku zgody na naprawę sprzęt w przeciągu paru dni jest odsyłany. Do pokrycia jest tylko koszt przesyłki.

6. Po naprawię sprzęt wraca do Ciebie

 • Odsyłamy sprzęt w sposób jaki został dostarczony i na paczkomat, z którego było nadanie. Oczywiście wszytko to możemy zmienić na Twoją prośbę.
 • W paczce znajdziesz gwarancję, paragon lub FV
 • Nie musisz się martwić o bezpieczną przesyłkę. Paczka jest ubezpieczona a sprzęt bardzo dobrze zabezpieczony. Na stronie – O nas przeczytaj czym jest gwarancja zadowolenia z naszych usług.

7. Oceń naszą pracę

Po dostarczeniu sprzętu i testach nie zapomnij ocenić naszej pracy. Poświęć chwilę i wystaw opinie na Google lub FB. W podziękowaniu przygotowaliśmy dla Ciebie niespodziankę. Szczegóły znajdziesz na ulotce, która znajdziesz w przesyłce po powrocie sprzętu.