Serwis konsol PS3

Serwis i naprawa konsol PS3.

Czas naprawy 1-3 dni. W okresie o największym ruchu może być wydłużony.

⭐⭐⭐⭐⭐ z ponad 536 opinii

61 677 00 77  – kliknij numer tel. aby zadzwonić

Konsolę jak zawszę możesz dostarczyć do nas osobiście na terenie Poznania, skorzystać naszego, bezpłatnego paczkomatu InPost lub kuriera.

Ekspertyza PS3 zawszę jest bezpłatna, nawet przy rezygnacji z naprawy. Standardowo na oszacowanie kosztów naprawy potrzebujemy 2-3 dni roboczych. W większości przypadków już na drugi dzień roboczy poznasz dokładną cenę usługi.

Przy naprawie PS3 wysyłka 0zł. W przypadku, kiedy nie dojdzie do naprawy masz do porycia tylko koszt przesyłki. Łącznie w dwie strony 35 zł. Uczciwe prawda?

Możesz nadać paczkę szybko i wygodnie paczkomatem InPost lub zamówimy dla Ciebie kuriera na następny dzień roboczy. Nie musisz nic drukować.

Wysyłając do nas konsolę PS3 dodatkowo oprócz gwarancji na naprawę gwarantujemy 2 tygodniowy bezpłatny odbiór sprzętu w sytuacji, w której po powrocie występują z nią jakieś problem. Najprościej mówiąc, po naprawie masz dwa tygodnie na sprawdzenie PS3. Problem nie został naprawiony lub coś innego dziwnego dzieje się ze sprzętem? Zgłoś nam to, a my na nasz koszt odbierzemy sprzęt na gwarancję. Bezpieczna naprawa wysyłkowa Tylko w Game Box Serwis!

Skorzystaj z naszych usług i oddaj PS3 na ekspertyzę. Po bezpłatnym sprawdzeniu naprawimy uszkodzoną PlayStation 3. Ponieważ sprawdzenie konsoli jest bezpłatne nic nie ryzykujesz, a przede wszystkim będziesz wiedział czy naprawa jest opłacalna. Wystarczy kontakt i już jutro nasz kurier odbierze od Ciebie PS3 do naprawy. W ten sposób przeprowadzamy większość naszych napraw, nie musisz martwić się o swoją PS3, przekazujesz ją w pewne ręce.