Serwis konsol dla Bydgoszczy

Serwis konsol Bydgoszcz

Czas naprawy z przesyłką w dwie strony ok 7 dni

Zastanawiasz się gdzie znaleźć dobry, godny polecenia serwis dla twojej konsoli? Nie możesz znaleźć niczego blisko domu? Już nie musisz szukać! Niezależnie czy mieszkasz w centrum, pod miastem, czy sporo dalej od Bydgoszczy jesteśmy w stanie ci pomóc! Twoja konsola działa głośniej niż kiedyś? Zacina się lub spada jakość detali? Przestała działać? Innymi słowy jest z nią problem? W każdym z tych przypadków nasz serwis konsol zaoferuje ci fachową pomoc. Niezależnie, czy chodzi o zwyczajne przeczyszczenie elementów układu chłodzenia, przegląd, wymianę pasty termoprzewodzącej, czy większą naprawę. W dodatku kompletnie bez wychodzenia z domu. Jak to możliwe? Po prostu wypełniasz formularz zgłoszeniowy, starannie pakujesz konsolę i oczekujesz na wizytę kuriera. Podsumowując cały proces jest prosty i wygodny. Naprawiamy najpopularniejsze konsole – PS5, PS4, PS3 i sprzęt od Microsoftu Xbox Series X, jaki i S, Xbox One, Xbox 360

Koszt usługi:

  • Bezpłatna ekspertyza.
  • Przy naprawie bezpłatny transport w dwie strony.

Naprawa konsol z Bydgoszczy – Jak to działa?

Jak przebiega proces oddawania konsoli do naszego serwisu? Wszystko rozpoczyna się od twojego zgłoszenia – podajesz nam dane do odbioru konsoli i najdogodniejszy dla ciebie czas. Następnie twoim zadaniem (i ostatnim!) będzie bezpieczne opakowanie konsoli, tak by nie uszkodziła się podczas transportu. Nie przejmuj się wypełnianiem papierowych formularzy i drukowaniem – kurier przyjdzie z już wydrukowaną etykietą! Paczka oczywiście będzie ubezpieczona. Nie musisz się o nią martwić. Właśnie Twoja paczka zaczyna drogę z Bydgoszczy do naszego serwisu konsol.

Po oddaniu konsoli kurierowi ty możesz wrócić do swoich zajęć, a my zaczynamy naszą pracę. Najpierw błyskawicznie otrzymamy twoją przesyłkę (współpracujemy z najlepszymi kurierami). Następnie twój sprzęt trafi na nasz „stół operacyjny”. Zostanie poddany testowi i wszystko stanie się jasne – jakiego serwisu wymaga. Jeśli wysłałeś konsolę z myślą o standardowym przeczyszczeniu i konserwacji, to zostanie to natychmiast wykonane. W innym przypadku naprawa konsoli zostanie przeprowadzona to kontakcie z Tobą i przedstawieniu kosztów naprawy. Później staranny test, porządne pakowanie i wysyłka powrotna do Bydgoszczy. Jak widzisz przede wszystkim stawiamy na prostotę, transparentność naszych działać i dobry kontakt.

Naprawa wszystkich modeli PS4 z Bydgoszczy

Bydgoszcz, a naprawa PS4

Jeśli twoja PS4 trafiła w nasze ręce nie musisz obawiać się niespodzianki kosztowej. Zawsze zaczynamy od dokładnej analizy przypadku, po której dzwonimy do klienta (w tym przypadku do ciebie), informując go o uszkodzeniach, niezbędnych krokach i ostatecznej cenie naprawy. Dopiero kiedy nam na to zezwolisz, rozpoczniemy prace. Jeśli się na nią nie zdecydujesz – nic straconego, zapłacisz jedynie 35 złotych za usługę kurierską w obie strony (tego już nie udało się nam bardziej obniżyć), my ze swojej strony nie naliczymy żadnych opłat za ekspertyzę. Jeśli jednak nam pozwolisz przywrócić twoją PS4 do życia, to zrobimy wszystko, co w naszych siłach, by działała jak nowa. W tym celu stosujemy wyłącznie najlepsze oryginalne części i zatrudniamy doświadczonych fachowców. Po każdej naprawie jeszcze raz robimy przegląd wszystkich elementów PS4, by wykluczyć inne usterki, a na całość dajemy ci pisemną gwarancję. Znajdziesz ją na dnie swojej przesyłki, chwilę po odebraniu od PS4 od kuriera.

Mając tak fajne urządzenie, jak PlayStation 4 warto nie oszczędzać nadmiernie na serwisie i powierzać je specjalistom, co gwarantuje, że będzie działało długo i niezawodnie. Setki klientów się już o tym przekonało, głęboko wierzymy, że do nich dołączysz! Tak jak widzisz odległość między Bydgoszczą, a naszym serwisie nie jest żadną przeszkodą dla naprawy PS4.

Szybkie zamówienie kuriera bez wychodzenia z domu 61 677 00 77

Mieszkasz w Bydgoszczy? To nie problem i tak naprawisz u nas Xbox One lub Xbox Series X.

W czasach jakich żyjemy odległość nie ma żadnego znaczenia. Dlatego nie powinieneś się tym przejmować. Przede wszystkim najważniejsze jest, żeby Twój Xbox One lub Series X trafił do naprawy w najlepsze ręce. Dlatego nie trać czasu na szukanie jakiegoś serwisu w Bydgoszczy tylko zaufaj sprawdzonemu przez setki klientów punktowi. Od lat naprawiamy konsole Xbox z całej Polski. Ponadto nasze komentarze świadczą o naszym podejściu do pracy. Bardzo często słyszymy od naszych klientów, że oddali Xbox do jakiegoś serwisu który nie specjalizował się w konsolach i serwis nie wiedział co się zepsuło. My specjalizuje się tylko w konsolach i dlatego wiemy o nich wszystko. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdą usterkę da się naprawić, ale jest to tylko margines wszystkich napraw Xbox One jakie do nas trafiają. O wysyłkę z Bydgoszczy się nie martw, zleć naprawę przez formularz lub zadzwoń, a resztą my się zajmiemy.

Serwis konsol Bydgoszcz – czemu nas wybrać?

Być może wciąż nie przekonuje cię idea wysyłkowej naprawy konsoli. Dlatego, by ci pomóc nas wybrać podsumujmy naszą ofertę. Decydując się na wysyłkę konsoli z Bydgoszczy, zyskujesz:

  • dostęp do najlepszych w kraju fachowców, korzystających tylko z oryginalnych części,
  • błyskawiczny czas realizacji – pomimo wysyłki kurierskiej w obie strony, w większości przypadków działamy szybciej, niż serwisy lokalne,
  • nieporównaną wygodę – musisz tylko dać nam znać o usterce i spakować konsolę, reszta spoczywa na naszych barkach,
  • pisemną gwarancję, poprzedzoną dokładnym testem całego urządzenia,
  • swobodę w podejmowaniu decyzji – od ciebie zależy czy wykonamy naprawę, diagnoza jest darmowa,
  • obsługę przez polecaną przez większość klientów firmę (sprawdź nasze opinie na Facebook’u i w Google),
  • świetną komunikację – jesteśmy dyspozycyjni za pośrednictwem niemal wszystkich mediów – Facebook’a, maila, telefonu – byś na każdym etapie czuł się pewnie,
  • kompleksową obsługę twojego centrum rozrywki – nie skupiamy się wyłącznie na opisanym problemie, zawsze musimy się upewnić, że ty będziesz zadowolony.