Serwis konsol – Gdańsk

Czas naprawy konsoli z przesyłką w dwie strony ok 7 dni

Konsola zaczyna szwankować? Prawdopodobnie to czas, by rozejrzeć się za serwisem i fachowcami, którzy pomogą jej wrócić do stanu pierwotnego. Czyszczenie układu chłodniczego, konserwacja i wymiana past termo przewodzących potrafią zdziałać cuda i nadać konsoli „drugą młodość”. Pomagają również poradzić sobie z głośną pracą, nadmiernym nagrzewaniem się i zacinaniem, nawet na niewymagających tytułach. Gdzie szukać dobrego serwisu konsol w Gdańsku? Jak do niego dojechać – stojąc w korku przed pracą, czy może podczas powrotu do domu, kiedy tylko marzy ci się wymarzony odpoczynek? Nie musisz więcej stawać przed takimi dylematami. Zaufaj sprawdzonej przez setki klientów formule naprawy bez wychodzenia z domu. A jakie konsole u nasz naprawisz? Specjalizujemy się w naprawie PS5, PS4, PS3 i konsol Microsoftu Xbox Series X, jaki i S, Xbox One, Xbox 360.

Koszt usługi:

  • Zaczynamy od ekspertyzy za 0 zł
  • W przypadku naprawy mamy darmowy transport w dwie strony dla Gdańska i okolic.

Serwis PS4 – Gdańsk

Być może się obawiasz, czy twoja konsola PS4 szybko wróci z naprawy, skoro zdecydowałeś się na wysyłkę kurierem. Bez obaw! Współpracujemy tylko z sprawdzonymi przewoźnikami, dlatego już po paru dniach twoja PS4 wyląduje na „stole operacyjnym”, gdzie zostanie otoczony opieką najlepszych. Szybki, ale dokładny przegląd, połączony z analizą opisanych przez ciebie objawów da nam pełen wzgląd w rzeczywisty stan sprzętu. Kolejny krok to kontakt z Tobą i informacja o kosztach serwisu PS4. Gdy mamy zielone światło przystępujemy do naprawy.  Naprawa PS4 to nie wszystko, liczy się także konserwacja by zapobiec innym usterką. Gruntowne czyszczenie, wymiana elementów termoprzewodzących i drobniejsze prace konserwacyjne spowodują, że PlayStation 4 osiągnie swoją pierwotną wydajność.

Po wszystkim, kurier zabiera porządnie zapakowaną paczkę, która oczywiście jest w ubezpieczona. Nazajutrz powinien przynieść ją z powrotem do ciebie.

Naprawa Xbox Series X

Naprawa Xbox One lub Series X z Gdańska i okolic – Czyli szybka naprawa wysyłkowa

Jeśli twój Xbox One lub Series X ma poważniejszy problem, to nie masz się czym przejmować. Jak zdecydujesz się na wysyłkę konsola znajdzie się w najlepszych rękach. Najpierw dokładnie ją przeanalizujemy, krok po korku oceniając rozmiar usterki. Później orientujemy się w niezbędnych do podjęcia działaniach i sporządzamy kosztorys. Kolejny krok to telefon „do centrali”, czyli do ciebie, byś samodzielnie zdecydował o przyszłości swojego urządzenia. Dzięki temu unikniesz przykrych rozczarowań w postaci większych, niż oczekiwane wydatków – u nas o wszystkich wydatkach dowiesz się wcześniej. Jeśli nie zaakceptujesz naszej wyceny, nie płacisz nic za diagnozę – twój jedyny koszt to usługa kurierska w obie strony (tylko 35 złotych).

Po twojej akceptacji naprawy Xbox One lub Xbox Series X przystępujemy do działania. Nie ma ani chwili do stracenia – twoje domowe centrum rozrywki przecież nie działa, trzeba jak najszybciej przywrócić mu sprawność. Duży zapas najlepszych na rynku części, specjalistyczne urządzenia i przede wszystkim zgrany i doświadczony zespół pozwalają szybko uporać się z nawet największą usterką. Oprócz wymiany uszkodzonych podzespołów dokonujemy ponownego przeglądu całej konsoli. Nie chcielibyśmy, żeby do nas wracały i ty raczej też nie. Następnie wypisujemy ci pisemną gwarancję. Solidnie wszystko opakowujemy i zamawiamy kuriera, by jak najszybciej pozwolić ci wrócić do gry. Dzięki dobrej synchronizacji i współpracy z najlepszymi kurierami nasza serwis Xbox wygląda jak pit-stop w formule jeden – błyskawicznie wróci do ciebie sprawna konsola. Bardzo często udaje nam się „wykręcać czasy” lepsze od stacjonarnej konkurencji i to pomimo konieczności korzystania z usługi kurierskiej.

Szybkie zamówienie kuriera bez wychodzenia z domu 61 677 00 77

Serwis PS5 na terenie całego Gdańska.

Niezależnie od tego, w której części Gdańska mieszkasz, a może nawet, w której części Trójmiasta, zasługujesz, by twoja PS5 była serwisowana przez najlepszych. Doskonale to rozumiemy, dlatego do maksimum uprościliśmy procedurę oddawania PS5 do naszego serwisu – do tego stopnia, że tobie pozostaje jedynie ją spakować i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Dalej dzieje się „magia”, na którą my ciężko pracujemy. Najpóźniej w kolejnym dniu do twoich drzwi zadzwoni podesłany kurier, który zabierze twoją PS5 wprost do naprawy. Nie musisz się obawiać – drukarka ani długopis nie będą potrzebne, o wszystko zatroszczy się kurier.

Naprawa konsol Gdańsk – dlaczego nas wybrać?

Dlaczego, mimo obecności dziesiątek serwisów, zajmujących się naprawą konsol w Gdańsku to nas miałbyś wybrać? Cóż, każdego może przekonywać coś innego, dlatego wymienimy kilka powodów:

  • To najwygodniejsze rozwiązanie – pakujesz konsolę, wypełniasz formularz i czekasz na kuriera. W swoim domu lub w pracy.
  • Błyskawiczna naprawa – pomimo znacznych odległości bardzo często naprawy wykonujemy szybciej od lokalnej konkurencji.
  • Świetny kontakt – niezależnie czy wybierasz telefon, WhatsApp, mail, Facebook, gołębia pocztowego czy Gadu-Gadu – my zawsze jesteśmy chętni wszystko ci wyjaśnić.
  • Pełną decyzyjność – koniec z niespodziankami cenowymi przy odbiorze konsoli z serwisu.
  • Wykorzystanie najlepszych oryginale części.
  • Pełne ubezpieczenie przesyłek – jeśli się zgubi, z pewnością wystarczy na nową konsolę.
  • Pisemna gwarancja – czyli pewność, że urządzenie będzie długo sprawne.

Sprawdź sam nasze opinie w mediach społecznościowych i w Google i przekonaj się, jak wiele osób już skorzystało z naszej pomocy. Gorąco liczymy, że będziesz kolejnym zadowolonym klientem.

Mapa Gdańska - Serwis konsol