Serwis konsol w Krakowie

Serwis konsol Kraków

Czas naprawy  z przesyłką w dwie strony ok 7 dni

Twoja konsola zaczyna zmieniać swoje zachowanie? Pracuje głośniej niż wcześniej? Mocniej się nagrzewa? Gry się nie ładują, występuje problem z obrazem lub uruchomieniem konsoli? To znak, że powinieneś pochylić się nad serwisem.

 • Koszt usługi:
  • Ekspertyza 0 zł
  • Darmowy transport w dwie strony dla Krakowa i okolic.

Serwis konsol Kraków – jak przebiega procedura?

Z pewnością jednak utrata znacznej ilości czasu na poszukiwanie serwisu konsol w Krakowie nie wygląda zbyt zachęcająco. Nawet jeśli już wiesz, gdzie znajduje się taki serwis, to zawiezienie do niego swojej konsoli i późniejszy odbiór kosztują sporo energii i czasu, które mógłbyś wykorzystać na coś bardziej pożytecznego. Na szczęście istnieje inny, znacznie przystępniejszy sposób na zadbanie o swoją konsolę. Game-Box Serwis świadczy usługi na odległość i bez problemu nawet z Krakowa, w wygodny i szybki sposób możesz dokonać przeglądu i naprawy swojej konsoli. Niezależnie, czy mieszkasz w samym Krakowie, na jego obrzeżach, czy w innych częściach województwa małopolskiego. Wystarczy, że spakujesz bezpiecznie swoją konsolę i wypełnisz formularz zgłoszeniowy na naszej stronie lub zadzwonisz. Resztę bierzemy na siebie!

Jak więc możesz oddać swoją konsole do serwisu w najwygodniejszy sposób? Jak już wspomnieliśmy, wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie i spakujesz konsolę. Niedługo później do twoich drzwi zapuka wysłany przez nas kurier z gotową etykietą adresową – nie musisz więc niczego więcej wypełniać ani posiadać drukarki. Od momentu oddania twojej konsoli „pod nasze skrzydła” zaczyna się wyścig z czasem – najpierw kurier błyskawicznie dostarczy ją do naszego serwisu (oczywiście przesyłką ubezpieczoną), gdzie po konsola zostanie poddany bezpłatnej gruntownej analizie, po której poinformujemy Cię o kosztach. Następnie twoja konsola jest bezpiecznie pakowana w specjalne opakowanie i bezzwłocznie odsyłana do nadawcy – tak, byś mógł jak najszybciej móc korzystać z dostarczanej przez nią rozrywki. Dzięki zoptymalizowaniu całego procesu i współpracy wyłącznie ze sprawdzonymi podmiotami udało nam się cały proces maksymalnie skrócić i uprościć – dzięki czemu niejednokrotnie szybciej serwisujemy konsole niż lokalne zakłady.

Naprawa konsol Kraków – szybko i precyzyjnie

Pamiętaj, przed podjęciem jakichkolwiek działań skontaktujemy się z tobą, dokładnie zapoznając cię z niezbędnymi krokami, jak i kosztorysem całej naprawy. To od ciebie będzie zależało, czy mamy wykonać naprawę – dlatego nie musisz obawiać się niespodziewanych kosztów! W przypadku rezygnacji z naprawy konsoli płacisz wyłącznie za kuriera – nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Sama naprawa konsoli w naszym serwisie przebiega wyłącznie z użyciem tylko oryginalnych podzespołów, co daje nam pewność co do jakości wykonanej naprawy. Dokonują ją wyłącznie nasi doświadczeni specjaliści, dzięki czemu sprawnie i pewnie przywracamy konsole do życia i prawidłowego funkcjonowania. Otwierając paczkę z konsolą, zawsze znajdziesz w niej również pisemną gwarancję i paragon – możesz więc spać spokojnie, wiedząc, że w najbliższym czasie problem nie wróci. Dodatkowo zawsze podczas napraw dokonujemy przeglądu całej konsoli, tak by mieć pewność, że każdy klient będzie zadowolony po obiorze.

Szybkie zamówienie kuriera bez wychodzenia z domu 61 677 00 77

Bezpieczna wysyłka konsoli z Krakowa – dlaczego my?

Na rynku nie brakuje serwisów zajmujących się konsolami. Dlaczego więc miałbyś skorzystać z naszej oferty na naprawę konsoli i wysłać ją z Krakowa? Z kilku powodów, które znajdziesz poniżej:

 • Łatwość dostarczenia konsoli – to kurier zabierze ją od ciebie, ubezpieczoną przesyłką,
 • Bardzo szybkie działanie – pomimo wysyłki w wielu przypadkach sprawna konsola będzie w twoim domu szybciej, niż z serwisu stacjonarnego,
 • Decydujesz o wszystkim – przed podjęciem naprawy kontaktujemy się z tobą i informujemy o kosztach,
 • Mamy świetne opinie (w Google i na Facebook’u) – warto nas sprawdzić,
 • Jesteśmy bardzo dyspozycyjni – nasz telefon, mail, Facebook są zawsze do twojej dyspozycji,
 • Na każdą wykonaną czynność dajemy ci pisemną gwarancję,
 • Naprawom zawsze towarzyszy test całego urządzenia.