Serwis konsol PS5

Serwis konsol Kraków

Czas naprawy konsoli z przesyłką w dwie strony ok 7 dni

Twoja konsola zaczyna zmieniać swoje zachowanie? Pracuje głośniej niż wcześniej? Mocniej się nagrzewa? Gry się nie ładują, występuje problem z obrazem lub uruchomieniem konsoli? To znak, że powinieneś pochylić się nad serwisem. Z pewnością jednak utrata znacznej ilości czasu na poszukiwanie serwisu konsol w Krakowie nie wygląda zbyt zachęcająco. Nawet jeśli już wiesz, gdzie znajduje się taki serwis, to zawiezienie do niego swojej konsoli i późniejszy odbiór kosztują sporo energii i czasu, które mógłbyś wykorzystać na coś bardziej pożytecznego. Na szczęście istnieje inny, znacznie przystępniejszy sposób na zadbanie o swoją konsolę. Game-Box Serwis świadczy usługi na odległość i bez problemu nawet z Krakowa, w wygodny i szybki sposób możesz dokonać przeglądu i naprawy swojej konsoli. Niezależnie, czy mieszkasz w samym Krakowie, na jego obrzeżach, czy w innych częściach województwa małopolskiego. Wystarczy, że spakujesz bezpiecznie swoją konsolę i wypełnisz formularz zgłoszeniowy na naszej stronie lub zadzwonisz. Resztę bierzemy na siebie! Pamiętaj, że bez problemu naprawisz u nas PS5, PS4, PS3 jak i Xbox Series X lub S, Xbox One, Xbox 360.

 • Koszt usługi:
  • Ekspertyza 0 zł
  • Darmowy transport w dwie strony dla Krakowa i okolic.

Serwis konsol Kraków – jak przebiega procedura?

Jak więc możesz oddać swoją konsole do serwisu w najwygodniejszy sposób? Jak już wspomnieliśmy, wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie i spakujesz konsolę. Niedługo później do twoich drzwi zapuka wysłany przez nas kurier z gotową etykietą adresową. Dlatego nie musisz niczego więcej wypełniać ani posiadać drukarki. Od momentu oddania twojej konsoli „pod nasze skrzydła” zaczyna się wyścig z czasem. Najpierw kurier błyskawicznie dostarczy ją do naszego serwisu (oczywiście przesyłką ubezpieczoną). Następnie konsola zostanie poddana bezpłatnej gruntownej analizie, po której poinformujemy Cię o kosztach. Gdy mamy  Twoją zgodę naprawiamy konsole. Następnie bezzwłocznie odsyłamy ją do nadawcy – tak, byś mógł jak najszybciej korzystać z dostarczanej przez nią rozrywki. Dzięki zoptymalizowaniu całego procesu i współpracy wyłącznie ze sprawdzonymi podmiotami udało nam się cały proces maksymalnie skrócić i uprościć. Dzięki czemu niejednokrotnie szybciej serwisujemy konsole niż lokalne punkty.

Wysyłkowa naprawa konsol z Krakowa

Naprawa PS4 Kraków – szybko i precyzyjnie

Pamiętaj, przed podjęciem jakichkolwiek działań skontaktujemy się z tobą, dokładnie zapoznając cię z niezbędnymi krokami, jak i z kosztorysem całej naprawy PS4. To od ciebie będzie zależało, czy wykonamy naprawę. Dlatego nie musisz obawiać się niespodziewanych kosztów! W przypadku rezygnacji z naprawy konsoli płacisz wyłącznie za kuriera (całkowity koszt przesyłki w dwie strony to 35 zł), nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Sama naprawa PS4 w naszym serwisie przebiega wyłącznie z użyciem tylko oryginalnych podzespołów, co daje nam pewność co do jakości wykonanej naprawy. Dokonują ją wyłącznie nasi doświadczeni specjaliści, dzięki czemu sprawnie i pewnie przywracamy konsole do życia i prawidłowego funkcjonowania. Otwierając paczkę z konsolą, zawsze znajdziesz w niej również pisemną gwarancję i paragon. Możesz więc spać spokojnie, wiedząc, że w najbliższym czasie problem nie wróci. Dodatkowo zawsze podczas napraw dokonujemy przeglądu całej konsoli, tak by mieć pewność, że każdy klient będzie zadowolony po obiorze PS4 z serwisu.

Szybkie zamówienie kuriera bez wychodzenia z domu 61 677 00 77

Naprawa Xbox One Kraków. Szybsi od konkurencji.

W naszym serwisie wszystko działa jak w zegarku. Dlatego możemy zagwarantować, że konsola wróci do Ciebie zanim za nią zatęsknisz. Naprawą Xbox One zajmiemy się od początku generacji , więc śmiało możesz nam zaufać. Nie oszukujmy się, doświadczenie jest bardzo ważne, a za nim idzie precyzja i powtarzalność napraw. Dlatego nie ryzykuj i postaw na sprawdzony zespół specjalistów. Odległość nie ma znaczenia ponieważ w większości przypadków konsola z Krakowa trafi do naszego serwisu w ciągu dwóch dni od zgłoszenia. Następnie precyzyjne sprawdzenie Xbox One, kontakt z Tobą w sprawie decyzji o naprawie i gotowe. Naprawa Xbox One zakończona, a konsola wraca do Krakowa. Szybko, sprawie, bezpiecznie. Nie ryzykuj, szkoda nerwów i pieniędzy. Skorzystaj  z sprawdzonego przez setki klientów z całej Polski serwisu konsol.

Bezpieczna wysyłka konsoli z Krakowa – dlaczego my?

Na rynku nie brakuje serwisów zajmujących się konsolami. Dlaczego więc miałbyś skorzystać z naszej oferty na naprawę konsoli i wysłać ją z Krakowa? Z kilku powodów, które znajdziesz poniżej:

 • Łatwość dostarczenia konsoli – to kurier zabierze ją od ciebie, ubezpieczoną przesyłką,
 • Bardzo szybkie działanie – pomimo wysyłki w wielu przypadkach sprawna konsola będzie w twoim domu szybciej, niż z serwisu stacjonarnego,
 • Decydujesz o wszystkim – przed podjęciem naprawy kontaktujemy się z tobą i informujemy o kosztach,
 • Mamy świetne opinie (w Google i na Facebook’u) – warto nas sprawdzić,
 • Jesteśmy bardzo dyspozycyjni – nasz telefon, mail, Facebook są zawsze do twojej dyspozycji,
 • Na każdą wykonaną czynność dajemy ci pisemną gwarancję,
 • Naprawom zawsze towarzyszy test całego urządzenia.
Mapa zasięgu serwisu konsol