Serwis konsol – Warszawa

Profesjonalnie, skutecznie i na czas. Te słowa najlepiej opisują nasz serwis konsol.

mapa Warszawy

Serwis konsol Warszawa

Game-Box Serwis Konsol specjalizuje się w naprawie konsol Sony PlayStation i Microsoft Xbox. Jako ogólnopolski serwis działamy na terenie całej Polski. Nieważne gdzie mieszkasz czy też w twojej okolicy znajduję się serwis konsol, nie musisz dalej szukać, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Kompleksowo zajmiemy się Twoją konsolą, odbierzemy ją od Ciebie, a po naprawie dostarczymy pod wskazany adres.

Game-Box Serwis Konsol oferuje usługi na obszarze całej Warszawy, jak i województwa mazowieckiego. Profesjonalny serwis konsol teraz dostępny dla wszystkich mieszkańców stolicy. Oferujemy naprawę konsol w przyzwoitych cenach, bezpłatny odbiór i dowóz konsoli pod wskazany adres. Nie musisz się niczym przejmować i tracić czas na dojazd, sprawdź jakie to łatwe.

Czas naprawy 1-3 dni

Darmowy odbiór konsoli i dostarczenie po naprawie dla Warszawy i okolic.

Darmowa ekspertyza 

Serwis i naprawa konsol na terenie całej Warszawy

Oferujemy profesjonalną naprawę konsol na najwyższym poziomie. Naprawiamy najpopularniejsze konsolę na rynku PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, PlayStation 3, Xbox One, Xbox One X, Xbox One S, Xbox 360. Korzystamy z sprawdzonego i profesjonalnego sprzętu pozwalającego na wykonywanie specjalistycznych napraw. Nasz magazyn części zamiennych pozwala zminimalizować czas jaki potrzebujemy na naprawę.  Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług na terenie całego kraju w tym Warszawie. Nie trać czasu na stanie w korkach i osobiste dostarczenie konsoli, zamów kuriera i na następny dzień z pracy lub z domu odbierzemy konsolę. Gwarantujemy szybki czas realizacji naprawy i przesyłki zwrotnej. Nie martw się o konsolę podczas przesyłki, paczka zawsze jest ubezpieczona, a my korzystamy tylko z sprawdzonych przewoźników.

PS4 wymiana HDD

Serwis PlayStation 4 – Warszawa

Game-Box Serwis Konsol to firma która kompleksowo zajmie się naprawą PlayStation 4. Nasze usługi wykonujemy dla wszystkich modeli PlayStation 4 – Pro, Slim, Fat. Zajmiemy się PS4 po nieudanej naprawie w innym serwisie. Informujemy naszych klientów o przebiegu naprawy na każdym etapie. Zależy nam na dotarciu do jak największego grona odbiorców. Dzięki temu nasz serwis konsol działa nie tylko na terenie Warszawyale również jest dostępny dla najbliższych miast, takich jak Legionowo, Józefów, Piaseczno, Pruszków. Z usług naszego serwisu konsol może skorzystać każdy, komu zależy na profesjonalnym i konkretnym podejściu do naprawy uszkodzonej PS4. Problematyczną konsolę odbierzemy i dostarczy po naprawie pod wskazany adres. Kosztami transportu PS4 się nie przejmuj, w przypadku naprawy przesyłka jest bezpłatna.

Serwis Xbox One w Warszawie

Profesjonalne podejście naszego serwisu do naprawy konsol Xbox One sprawia, że naprawa przebiegnie bezstresowo. W naszej serwisie bez problemu naprawią Państwo każdą usterkę która wystąpi w Xbox One, od najprostszej do wymagających użycia specjalistycznego sprzętu do lutowania układów BGA. Dlatego nie ma znaczenia czy Xbox One nie czyta płyt, czy nie chce się włączyć nasz serwis znajdzie na to rozwiązanie. Działamy na sprawdzonym i wysokiej jakości sprzęcie dlatego gwarantujemy poprawne wykonanie naprawy Xbox One.

Zamów bezpłatnego kuriera. Zadzwoń do nas na numer 61 677 00 77