Regeneracja płyt

Regeneracja płyt na miejscu, od ręki bez długiego czekania

Wypolerowana płyta DVD po zakończonej regeneracji
Szybka regeneracja płyt

Regenerujemy CD, DVD, HD DVD, Xbox, Xbox 360, PSX, PlayStation 2 (PS2), płyty dwustronne.

Regeneracja płyt odbywa się na profesjonalnym sprzęcie. Proces regeneracji płyty polega na ścieraniu pierwszej warstwy na której znajdują się zarysowania, następnie następuje uzupełnienie uszkodzonych miejsc przez specjalną politurę nakładaną w drugim etapie regeneracji.

Proces regeneracji jest bezpieczny i powtarzalny. Oznacza to, że jedną płytę można wielokrotnie poddać regeneracji bez obaw o jej zniszczenie.

Regeneracja płyt Xbox 360

Bardzo często trafiają do nas płyty z konsoli Xbox 360 z tak zwanymi „ringami”. Uszkodzenie polega na pojawieniu się na płycie równego okręgu. Po włożeniu tak uszkodzonej płyty do napędu konsoli, laser nie jest wstanie przeczytać zawartości a naszym oczom pojawi się komunikat „Nie można odczytać dysku, wyczyść płytę miękką ściereczką”. Uszkodzenia powstają wskutek poruszenia konsoli podczas odczytu płyty znajdującej się w napędzie, jest to całkowicie normalne zjawisko. Najważniejsze jest to, że takie zarysowania bez problemu można usuną, po procesie regeneracji płyta z grą od Xbox 360 będzie wyglądać jak nowa.

Naprawa płyt DVD

Bez problemu naprawimy Twój ulubiony film na płycie DVD, bez obaw możesz odświeżyć swoje klasyki lub film z wesela.

Naprawa płyt CD

W prosty i tani sposób możesz uratować swoje zdjęcia zapisane na płycie CD, jeżeli płyta nadaje się do regeneracji na pewno pomożemy odzyskać dane.

Nie wszystkie płyty da się naprawić, nie da się usunąć:
 – zarysowania od strony nadruku
 – pęknięcia
 – przełamania
Średni Czas oczekiwania na regenerację jednej płyty wynosi około 5-10 minut.

Na chwilę obecną ze względu na ograniczenia naszego sprzętu nie naprawiamy płyt Blu-Ray. Nie zregenerujemy płyt z PlayStation 4 i Xbox One.

Dlaczego my

  • Jesteśmy dokładni
  • Nie oszczędzamy na komponentach
  • Mamy duże doświadczenie
Game-Box Serwis ocena google

Masz pytania lub po prostu chcesz porozmawiać? Zadzwoń do nas na numer 61 677 00 77