Bezpieczna regeneracja płyt

Regeneracja płyt

Czas naprawy 10 minut

⭐⭐⭐⭐⭐ z ponad 536 opinii

61 677 00 77  – kliknij numer tel. aby zadzwonić

Szybka regeneracja płyt DVD, CD, Blu-ray. Masz do nas daleko? Żaden problem, nadaj paczkę z płytą a po regeneracji odeślemy ją do Ciebie. Wszystkich chętnych zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu.

Pamiętaj! Ze względu na charakter usługi nie ma gwarancji, że płyta po regeneracji będzie działać, nie będzie się przycinać… Jako serwis nie możemy TEGO ZAGWARANTOWAĆ. Na pewno warto spróbować i jest bardzo duża szansa, że wszystko będzie działać ale jest zbyt dużo czynników które o tym decydują.

Ze względu na zbyt dużą ilość nośników, do różnych sprzętów nie mamy możliwości sprawdzenia płyty po regeneracji!

Koszt usługi: 15 zł

Regeneracja płyt CD w Poznaniu na miejscu, od ręki bez długiego czekania

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, już dziś możesz oddać nam swoją płytę do profesjonalnej regeneracji. Regeneracja płyt jest w pełni bezpiecznym procesem, dzięki któremu możesz odzyskać swoją ulubioną muzykę, film lub grę.  Profesjonalna maszyna do regeneracji płyt VMI Hybrid 2.0, którą posiadamy jest ulepszoną wersją pierwotnej wersji. Oprócz bardziej przemyślanego designu charakteryzuje się nieco bardziej „agresywną” metodą regeneracji płyt, dzięki czemu przywrócenie życia Twojej płyty będzie jeszcze szybsze i bardziej efektywne.

Maszyna jest łatwa w obsłudze, a pełne zautomatyzowanie procesu regeneracji pozwala nam na przeprowadzanie średnio nawet do 300 płyt w ciągu jednego dnia.

VMI Hybrid 2.0 pracuje w trybie jednokrokowym, co oznacza, że proces regeneracji płyt sprowadza się jedynie do wybrania przez pracownika długości cyklu regeneracyjnego. Możliwe jest ustawienie od 30 sekund do 4 minut, w zależności od uszkodzeń występujących na płycie. Ustawienia dotyczą również rodzaju nośnika: Regular lub Blu-ray.

Maszyna pracuje w nowoczesnej technologii Advanced Hydro Optic, która jest gwarancją najwyższą jakość naprawy na praktycznie na każdym typie płyt. Maszyna do regeneracji płyt VMI Hybrid 2.0 to gwarancja najwyższej jakości naprawy, a uszkodzenia występujące na nośniku podlegają naprawie aż w 99 na 100 przypadków. Lekkie, precyzyjne urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla osób bardzo wymagających, które cenią sobie wysoką jakość połączoną z zachowaniem czystości i estetyki. Płyta po regeneracji w takiej maszynie wygląda  jak nowa. Oczywiście przy spełnieniu kilku założeń. Po pierwsze stan nośnika przed regeneracją musi być znośny. Zbyt głębokie zarysowania nie zostaną usunięte! Zostaną na pewno zmniejszone, złagodnieją ale wszystko ma swoje granice. Po drugie nie da się usunąć uszkodzeń po stronie nadruku. Po trzecie odpryski, ich również nie da się uzupełnić.

Nasze oczekiwania wobec maszyny VMI Hybrid 2.0 były na prawdę ogromne. Nie zawiedliśmy się. Już dwuminutowy cykl regeneracji pozwala na uzyskanie bardzo dobrego rezultatu. Po zakończeniu cyklu regeneracji otrzymujemy suchą i lśniącą płytę gotową do działania. Dzięki poddaniu płyty procesowi naprawy możemy usunąć zarysowania lub w widoczny sposób je zmniejszyć. Po wyjęciu płyty z maszyny płyta jest gotowa do zapakowania i przekazania klientowi.

Zajmujemy się profesjonalną regeneracją płyt CD, DVD, Blu-ray, XBOX 360, PS2, PS3, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series

Jeśli posiadasz płyty, co do których masz ogromny sentyment, a od dłuższego czasu z nich nie korzystasz bo zostały w jakiś sposób uszkodzone, są na nich rysy, to doskonała okazja, aby oddać je w nasze pracowite ręce. Od lat zajmujemy się regeneracją płyt, a profesjonalne wyposażenie pozwala nam na osiąganie bardzo dobrych rezultatów. Nigdzie nie znajdziesz tak szybkiej i skutecznej naprawy swoich płyt. Koszty regeneracji są stosunkowo niskie, a efekt w większości bardzo dobry lub zadowalający.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości  zachęcamy do bliższego kontaktu.

Masz pytania? Zadzwoń do nas.

61 677 00 77

Kliknij numer tel. aby zadzwonić

Regeneracja płyt Xbox 360

Bardzo często trafiają do nas płyty z konsoli Xbox 360 z tak zwanymi „ringami”. Uszkodzenie polega na pojawieniu się na płycie równego okręgu. Po włożeniu tak uszkodzonej płyty do napędu konsoli, laser nie jest wstanie przeczytać zawartości a naszym oczom pojawi się komunikat „Nie można odczytać dysku, wyczyść płytę miękką ściereczką”. Uszkodzenia powstają wskutek poruszenia konsoli podczas odczytu płyty znajdującej się w napędzie, jest to całkowicie normalne zjawisko. Najważniejsze jest to, że takie zarysowania bez problemu można usuną, po procesie regeneracji płyta z grą od Xbox 360 będzie wyglądać jak nowa.

Naprawa płyt DVD

Bez problemu naprawimy Twój ulubiony film na płycie DVD, bez obaw możesz odświeżyć swoje klasyki lub film z wesela.

Naprawa płyt CD

W prosty i tani sposób możesz uratować swoje zdjęcia zapisane na płycie CD, jeżeli płyta nadaje się do regeneracji na pewno pomożemy odzyskać dane.

Nie wszystkie płyty da się naprawić, nie da się usunąć:

  • zarysowania od strony nadruku
  • pęknięcia
  • przełamania
  • głębokich rys

Dlaczego my

  • Posiadamy profesjonalny sprzęt do regeneracji płyt
  • Nie oszczędzamy na materiałach regeneracyjnych
  • Mamy duże doświadczenie w regeneracji płyt