Łódzki serwis konsol

Serwis konsol – Łódź

Czas naprawy konsoli z przesyłką w dwie strony ok 7 dni

Wypadłeś z gry przez problemy z konsolą? Sprzęt zaczyna się grzać, hałasować lub po prostu nie działa? W większości przypadków rozwiązanie jest proste – urządzenie domaga się serwisu. Umiejętni fachowcy szybko się z tym uporają, naprawiając konsolę w ekspresowym czasie. Dzięki temu konsola wróci do życia i będzie działać jak nowa. Tak, by to rozgrywka była na pierwszym miejscu.

Jednak mieszkając w wiecznie zakorkowanej Łodzi, z pewnością na samą myśl o jechaniu do serwisu tracisz zapał. W dodatku trudno znaleźć odpowiedni serwis – taki na którym mógłbyś polegać. Jest jednak dobra informacja – niezależnie w której części Łodzi mieszkasz – czy na Butach, Widzewie czy Piotrkowskiej, albo gdzieś poza miastem, możesz szybko i sprawnie oddać swoją konsolę w ręce doświadczonych specjalistów od konsol. W jaki sposób? Po prostu skorzystaj z formularza na naszej stronie, opisz swój problem i podaj adres, spod którego nasz kurier odbierze twoją konsolę. No i nie zapomnij dobrze jej spakować! Naprawisz u nas PS5, PS4, PS3 jaki i Xbox Series X lub S, Xbox One, Xbox 360. Z naprawą kontrolerów do tych konsol również pomożemy.

Koszt usługi:

  • Zawszę zaczynamy od ekspertyzy za 0 zł
  • Gdy dochodzi do naprawy mamy darmowy transport w dwie strony dla Łodzi  i okolic.

Serwis PS4 z wysyłką z Łodzi – jak to się odbywa?

Wypełnij formularz i spakuj swoją PS4 i to wszystko. Później będzie działa się cała „magia”. Wkrótce w twoich drzwiach pojawi się nasz kurier, który z uśmiechem na ustach przyklei do twojej paczki etykietę (nie musisz więc niczego drukować, ani wypełniać) i zabierze ją w podróż do naszego serwisu (oczywiście przesyłką ubezpieczoną). Kiedy do nas dotrze, zostanie przyjęta z najwyższym szacunkiem, a więc bez zbędnego czekania w kolejce i rozpoczniemy dokładne oględziny. Sprawdzimy opisany przez ciebie problem i poinformujemy Cię o ewentualnych kosztach naprawy. Po akceptacji kosztów wykonamy naprawę. Następnie dokładnie przeskanujemy PS4 pod kątem innych problemów. Jeśli wszystko będzie dobrze, przybijemy piątkę z kurierem, który dostarczy ją do ciebie z powrotem. Dobrze spakowaną i oczywiście ubezpieczoną. Podsumowując Łódź to miasto z którego jak widzisz bez problemu skorzystasz z naszego serwisu i naprawisz PS4. Jak chcesz dowiedzieć się w tym miejscu znajdziesz więcej informacji o naprawie PS4.

Wysyłkowa naprawa konsol Xbox One z Łodzi

Serwis konsol Xbox One dla miasta Łódź.

Niezależnie, czy wysyłasz do serwisu Xbox One z opisanym problemem, czy uszkodzenie zauważymy podczas rutynowego przeglądu. Zawsze dokonujemy dokładnej analizy usterki i szacujemy koszty serwisu. Następnie kontaktujemy się z tobą, byś to ty miał decydujące słowo. Nie ma więc niespodzianek w postaci wyższych, niż spodziewanych rachunków. Jeśli nie zaakceptujesz naszej usługi – nie ma problemu – diagnoza jest gratis, poprosimy cię jedynie o opłacenie kuriera (35 złotych w obie strony), co wydaje się uczciwym podejściem.

Jeśli jednak pozwolisz nam działać, to zrobimy co tylko w naszej mocy, żeby twoja rozgrywka jak najszybciej mogła być kontynuowana. Mając spory zapas części zamiennych, bez zwlekania przystąpimy do pracy, wykorzystując najlepsze dostępne na rynku podzespoły, tak by po naprawie Xbox One służył ci naprawdę długo. Nasi serwisanci mają duże doświadczenie, więc mamy pewność, że za każdym razem wykonują swoją pracę w najlepszy możliwy sposób. Po naprawie zawsze robimy ponowny przegląd całego Xbox, by wyeliminować potencjalne błędy i mieć pewność, że szybko do nas nie wróci (w formie reklamacji). Na koniec wypisujemy gwarancję, umieszczamy ją obok konsoli w solidnym opakowaniu i dzwonimy po kuriera – tego samego, który ją do nas przyniósł. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony, kiedy zapuka do twoich drzwi. Jak widzisz naprawa wysyłkowa z Łodzi nie jest żadnym problemem.

Szybkie zamówienie kuriera bez wychodzenia z domu 61 677 00 77

Naprawa konsol Łódź – czemu miałbyś wybrać nas?

W Łodzi  na pewno nie brakuje serwisów konsol. Dlaczego więc miałbyś korzystać z naszej usługi, świadczonej na odległość? Przede wszystkim dla wygody i bezpieczeństwa. Zastanów się, kto inny zaoferuje ci:

  • odbiór przesyłki prosto z domu – nie jeździsz, nie „podrzucasz” nigdzie swojej konsoli,
  • dostęp do najlepszych w kraju serwisantów konsol,
  • ochronę ubezpieczeniem na każdym etapie przesyłki,
  • wykorzystanie najlepszych dostępnych części,
  • szybkość napraw i serwisu – bardzo często serwisy stacjonarne nie mają z nami szans,
  • pisemną gwarancję, poprzedzoną testem całej konsoli,
  • informację o prowadzonych pracach na każdym etapie – od twojej decyzji uzależnione są kolejne kroki,
  • pełną dyspozycyjność – za pośrednictwem niemal dowolnego medium (mail, telefon, Facebook, WhatsApp) możesz się z nami skontaktować i dopytać o postęp prac.

Jeśli wciąż nie możesz się zdecydować, pozwól, by przekonali cię nasi zadowoleni klienci. Po prostu sprawdź nasze opinie na Facebook’u czy Google i przekonaj się, że zaufało nam setki osób. Mamy nadzieję, że niebawem do nich dołączysz. Jesteśmy pewni, że nikt nie pomoże ci lepiej z naprawą konsoli niż nasza ekipa.

Mapka Łodzi i zasięgu naprawy konsol