Praktyki zawodowe w Game-Box Serwis

Jesteś uczniem technikum lub szkoły branżowej i szukasz serwisu, w którym mógłbyś odbyć praktyki zawodowe w Poznaniu? Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź czy nie będziemy dla Ciebie najlepszym wyborem.

Praktyki zawodowe - Serwis Poznań

Technik informatyk – praktyki zawodowe w Poznaniu

Stojąc przed wyborem serwisu, w którym odbędziesz praktyki zawodowe warto się chwilę nad tym zastanowić. Odpowiedzieć sobie na bardzo ważne pytanie. Po co i do czego mi to w ogóle potrzebne?  Jeżeli zależy Ci na:

  • zdobyciu praktycznej wiedzy
  • poszerzeniu swojej wiedzy technicznej i rozwiązywaniu problemów
  • nabyciu nowych umiejętności

Idealnie trafiłeś! Gwarantuje Ci, że u nas nie będziesz się nudzić, zdobędziesz wiedzę i praktyczne doświadczenie. Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwoli Ci wejść na rynek pracy z małym bagażem doświadczeń.

Praktyki zawodowe w serwis-konsol.com

Warto oddać sprzęt do naprawy i warto odbyć praktyki w Game-Box! Będziesz miał możliwość poznać konsole od środka. Na co dzień naprawiamy konsole tej i poprzedniej generacji, na dokładkę w bardzo małych ilościach zdarzają się laptopy. Przez miesiąc praktyk zawodowych przyswoisz wiedzę jak bezpiecznie i sprawnie rozebrać dostępne na rynku konsole. Nauczysz się jak naprawiać, czyścić i je testować. Wszystko przy zachowaniu wysokich standardów pracy. U nas nie będziesz tylko segregować śrubek, zamiatał podłogi i wynosił śmieci. Praktyki będą nową przygodą i bogatym doświadczeniem więc jeżeli zależy ci na tym nie zastanawiaj się dłużej.

Umówienie terminu praktyk zawodowych

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu lub wizyty osobistej w Poznaniu. Liczba miejsc jest ograniczona więc warto zawczasu zarezerwować miejsce. Po umówieniu terminu praktyk załatwimy wszystkie potrzebne formalności.

NAJNOWSZE WPISY:

Game-Box Serwis
Jak anulować subskrypcję Xbox Game Pass