Regeneracja płyt PS4 – bezpieczny sposób na odzyskanie prawie utraconych treści.

Ulubiona muzyka na płycie CD, film DVD lub absorbująca gra na płycie, która została uszkodzona to koszmar dla konesera. Zarysowanie uniemożliwiające uruchomienie, zacinanie lub niepełna instalacja to frustrujące uszkodzenia, które każdego wyprowadzą z równowagi.

Większość osób nawet nie wie, że istnieje sposób na odzyskanie swojej kolekcji. Jest nią regeneracja płyt, która przywraca jej pierwotny wygląd i funkcjonalność. Szybka i profesjonalna regeneracja może być zastosowana do każdego rodzaju płyt.

Bezpieczna regeneracja płyt

Regeneracja płyt PS4- sposób działania.

Wyróżniamy dwie metody regeneracji płyt CD oraz regeneracji płyt DVD. Najbardziej powszechną metodą jest proces ścierania i polerowania warstwy zabezpieczającej do głębokości występujących uszkodzeń. Druga z metod polega na termicznej formacji płyty, jest to technologia OptoClaer. Naprawa płyt CD metodą OptoClaer daje większe pole do popisu, ponieważ płyta nie zostaje obdarta z warstwy ochronnej, co oznacza, że warstwa poliwęglanowa nie zostaje poddana obróbce szlifierskiej.

Metoda ta polega na prasowaniu płyty, pod wpływem działania wysokiej temperatury. W wyniku jej działania następuje proces topnienia warstwy poliwęglanowej, a zarysowania powstałe na powierzchni płyty zostają znacząco wygładzone. Innymi słowy wracają do pierwotnego kształtu. Proces regeneracji płyt kończy się procesem delikatnego polerowania, który jest gwarancją odświeżonej, lśniącej i nieskazitelnej powierzchni nośnika.

Etapy regeneracji płyty metodą OptyClear:

  1.  Wierzchnia warstwa zbudowana z poliwęglanu zostaje poddana działaniu wysokiej temperatury.
  2. Rozgrzana powierzchnia powoli powraca do pierwotnego stanu pod działaniem kontrolowanego nacisku.
  3. Wcześniejsze rysy zostały zlikwidowane, a płyta wygląda ale i działa jak nowa.

Niestety do tej pory nikt nie wymyślił w jaki sposób optymalnie uzupełnić ubytki w nośniku. regeneracja płyt wymaga ogromnej precyzji w działaniu, wręcz laboratoryjnych narzędzi, profesjonalnych maszyn a także sterylnego środowiska. Po procesie polerowania powstałe ubytki obecnie wypełniane są przez specjalną politurę. Proces regeneracji jest w pełni bezpieczny i co najważniejsze powtarzalny co oznacza, że płytę można poddać regeneracji bez obaw o jej zniszczenie.

W Game-Box Serwis płyty regenerujemy wyłącznie przy użyciu specjalistycznych i profesjonalnych maszyn najwyższej klasy. A nasi zadowoleni klienci są doskonałym przykładem, że warto z nami współpracować.

playstation 5 z napędem czy bez
czy gry z ps4 będą działać na ps5
jaki tv do ps5
Praktyki zawodowe - Serwis PoznańGame Box Serwis
Używana PS5Game Box Serwis
Używana konsola PlayStation 5 i PlayStation 4 z OLXGame Box Serwis
ds4windows aplikacja dla PCGame Box Serwis
Pady PS4 do PC i laptopaGame Box Serwis